| LostAngel_9173 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep :-s
Azi la scoala pr meu se dadea la o fata, nu i-am zis nimic, nu prea`i dadeam importanta, dar dupa aceea in autobuz, in drum spre casa tot asa se dadea la o colega de clasa de`a mea.Am inceput sa ne certam, nu`i prima data cand ne-am certat, dar ca sh acum niciodata nu ne-am mai certat cryingsad
Sh problema este ca :-s
Eu sunt f geloasa. m`am si certat cu el din cauza asta, si nu stiu ce sa fac, ca sa nu mai fiu chiar asa de geloasa sad
Este si vina mea pentru ca ne-am certat, dar
imi poate da cineva un sfat in legatura cu ce sa fac? :-s sad
Multumeschappy :*; x

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu esti geloasa sau el e un mare magar? De ce ai tendinta sa te invinui tot pe tine,cand vezi foarte clar ca el este de vina? Daca tu i-ai face la fel,i-ar place? Nu prea cred. Oricat de greu ti-ar fi,pune-i in vedere ca ori e cu tine ori e cu celelalte si nu-i mai cauta in coarne, fii indiferenta un pic-ori vine spasit la tine si totul poate fi bine, ori nu mai vine si paguba-n ciuperci.Nu cred ca ai nevoie de un tip care nu numai ca nu te iubeste dar nici macar nu te respecta! Pa si bafta!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fato,tu nu esti geloasa fara motiv.

E vina lui ca nu-si poate tine amicul in pantaloni si i se scoala dupa tot ce poarta fusta.

Da-i jet ca altfel esti fraiera la maxim.

| Ingerash a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa te desparti de el.e nesimtit daca te inseala pe fata, cred ca sa da la fete tot timpul, nu te merita

| Lollipop_2029 a răspuns:

Stii, nu e numai problema ta. Poate zici tu ca esti geloasa, dar si el exagereaza, adica nu mi se pare corect sa fii cu el si el sa ii faca avansutri alteia, sa fim seriosi. mai ales de fata cu tine? mai rau.
nu stiu. nu va mai certati dar incearca sa-i explici ca nu iti place sa se dea la toate fetele care le vede. daca se supara si si incepe iar cearta pe tema asta inseamna ca nu e de tine... stiu ca e greu. dar poate va primii papuciii...sad
sper sa nu se ajunga la asta.
sper ca te-am ajutat, puup :*

| Indispus a răspuns:

Soro,problema nu e ca esti geloasa, e ca ai motive sa fii.u si prietenul tau trebuie sa aveti o discutie serioasa