| dragalasuul a întrebat:

Nu stiu sa sarut! Heelp!

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sarutul este ca si mersul pe bicicleta....se invata din mers!

| Siiiiia a răspuns (pentru baru):

Feeling... happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la cursuri.

| Violleta2022 a răspuns:

O sa inveti cu timpul, cand o sa ai iubite!
Nimnei nu te invata sa saruti, o faci tu instinctual si stangai la inceput, cu timpul inveti sa saruti asa cum simti ca-ti place si tie si ei.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai la ce iti trebuie? Cati ani ai? Fiecare saruta in mod diferit, nu exista scoli. Ar fi si inutil si daunator. Ce? te intrenezi ca pentru meci sa dai in minge? Se compara cu a te ingaja in uzina si trebuie sa stii sa strangi suruburi?
Nu ba fraierilor, trebuie sa iubesti, sa-ti bata inima, sa ti se taie respiratia, sa tremuri damblagit ...si atunci se produce minunea. Si vezi si ce place in partea ailalta pe parcurs ca nu e o reteta universala. Asta-i farmecul, nu e ceva banal, mecanic, nu strica momentele frumoase din viata ca nu ai multe. Daca pentru tine trebuie sa se poata uita asta usor mai bine suie-te pe bicicleta si da la pedale.

| CuriousStuff a răspuns:

Prima data toti am fost paraleli, nu exista instructiuni, devi mai bun cu timpul. Nu forta cu limba! Trebuie sa fie usor si senzual.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Asa ceva nu se invata precum se invata o lectie de istorie la scoala ca sa spun asa, asta pur si simplu se intampla din reflex, fa-o pur si simplu, altceva n-am ce sa spun.

| Xelon a răspuns:

Nu te poate învață nimeni, o sa simți la momentul respectiv

| weirdfirefly00 a răspuns:

Ce nickname ai. lol. E ok, eu unu tin minte ca eram asa timid si paralizasem cand ma sarutase prima data o fata. Trebuie sa ai incredere in tine si sa stii sa vorbesti cu ele si sa ai si putin tupeu si sa te porti si ok cu ele dar in acelasi timp sa nu fii nici fraieri. In rest totul vine de la sine, nu e o regula anume la sarutat, ce sa zic?

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Exersează cu ****, că te poate învăţa măta