| simona_1872 a întrebat:

numai daca te freci usor la clitoris inseamna ca te masturbezi?

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca te freci usor nu, trebuie sa te freci tare, cu peria de sarma

| liviu42 a răspuns:

Da. la inceput, mai usor si cand se apropie orgasmul mai rapid. tot masturbare este.

| cossmy a răspuns:

Dap

| nekokami a răspuns:

EH?¿DAAAA doar ca e fara penetrare.

| AlleyChann a răspuns:

Numai daca te freci usor la dinti inseamna ca te speli?

| Anonim3007 a răspuns:

Nu

| Cezar a răspuns:

Simona, Simona. Daca tu in timpul frecarii simti o senzatie de excitare bineinteles ca asta inseamna. Incearca sa duci aceasta senzatie la maxim si ai sa vezi ce se intampla. Sincer sa fiu e cam penibila intrebarea.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu chiar. Trebuie sa te freci tare pana la orgasm. happy Oricum este placut.