| 1Cristi a întrebat:

O colega de la mine din clasa cu care ma inteleg foarte bine ma baga in seama vrea sa ma fac sa rad, ma baga in seama pe watsapp uneori la scoala vine si sta langa mine si imi zice ce fac, asta inseamna ca ii place de mine? Am incercat sa o invit in mall la un film si ea mi-a zis ca bine vin iar inainte cu o zi mi-a zis ca nu poate, asa s-a intamplat de vro 2 ori
Credeti ca ii place de mine?

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cel mai mult ma oftica fetele astea care nu stiu ce vor si chiar daca stiu nu vor sa iti zica. Parerea mea, fa-i la fel, joaca-te cu ea, baga-te in seama cu ea mereu, vorbeste-i frumos dar nu o invita la nici un mall (apropo exista si altceva in afara de mall..doamne numa mall visati).

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa fie inca prea mica pentru a se afisa in public ca iubita si din acest motiv ezita sau evita momentan. Va trebui ca pe viitor sa o scoti la plimbare pentru a se obisnui cu ideea ca totusi formati un cuplu.Te place dar fii deocamdata rabdator cu ea.

| neutrino a răspuns:

Ii place de tine dar ii este teama sa nu cumva sa ajunga chiar sa te iubeasca.

| MrNob0dy a răspuns:

Probabil ca da... s-au poate nu vrea sa fiti decat prieteni incearca sa te apropii si altfel de ea nu doar prin invitatii la film si atat. nu stiu prea multe sa i-ti pot da un raspuns concret dar sper ca am fost de folos

| alexandra1987 a răspuns:

Ii place dar nu cred ca vrea sa iesiti impreuna. ai rabdare