| anonim_4396 a întrebat:

O fata,are de ales,intre un băiat de bani gata, cu caracter de cacao și urat cu spume sau un băiat simplu dar chipeș cu caracter foarte frumos.

Voi pe care L-ați alege fetelor?

Fără răspunsuri la mișto!

Numai fetele sa răspundă..

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Sincer,as alege baiatul simplu.Conteaza persoana pe care o ai langa tine nu banii lui.De ce as sta cu cineva care se comporta urat cu mine? Ce daca are bani. fericirea nu se masoara in bani.Sunt fericita daca cineva se comporta frumos cu mine si ma respecta ca persoana.

21 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Iubitul meu e simplu, e frumos, cu un caracter si mai frumos. deci CLAR varianta a2 a!

| sofisis a răspuns:

Ma da de ce niciodata nu dati si varianta a 3a?
Adica aia in care are si bani si caracter frumos? Asa de frica va e de adevar?
Sunt FOARTE multi barbati care sunt atat potenti financiar cat si cu un caracter deosebit si capabili sa se poarte impecabil cu o femeie...

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

De unde stii ca sunt FOARTE multi? Si e o diferenta imensa intre a fi capabil sa te porti impecabil cu o femeie si a alege sa te porti impecabil cu o femeie.

Sunt de acord ca pentru astia mici exista doar bogati de rahat si saraci deosebiti, cu suflete de poeti, ceea ce e departe de adevar, doar ca nu stiu de unde l-ai scos pe FOARTE. Eu, de exemplu, prin prisma slujbei mele am intalnit FOARTE multi oameni cu FOARTE multi bani. Majoritatea dintre ei sunt niste jeguri fara coloana vertebrala, parveniti cu aere de semi-zei a caror singura calitate este ca au avut mai mult noroc decat altii in anumite circustante. Nu ma intelege gresit, ce e al lor, e al lor, au riscat atunci cand a trebuit si unde a trebuit. Doar ca nu stiu de unde ai scos-o p-aia cu caracterul deosebit, eu nu prea stiu oameni cu caracter deosebit. Iar cei cativa pe care ii cunosc, si care pot fi numarati pe degete, nu se numara printre cei foarte potenti financiar...

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, eu stiu oameni multi cu bani si cu caractere frumoase...si femei si barbati.
Tu prin prisma muncii tale cunosti, eu am facut liceu de fite unde am avut multi colegi cu bani si care si in ziua de azi sunt super oameni si de asemenea si eu am un job in care interactionez cu oameni...sus-pusi, ca sa spun asa si majoritatea sunt foarte ok. Sunt bineinteles si cretini si idioate...dar majoritatea se comporta absolut normal si frumos.
E adevarat ca nu ii stiu intim, ca sa spun asa, dar au toti familii, copii, iubite etc. deci ma gandesc ca pe undeva, ceva or face bine.
Tie iti cam place sa ma contrazici de la o vreme? laughing)

| R0R0 a răspuns:

Baiatul simplu si chipes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe niciunul. N-am nevoie de baieti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca iubit.Ca amic, l-as alege pe cel cu caracter frumos.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Că-ți ani ai?

O sa ramai singura "EVER"?

Mai gândește-te.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

19.
Nu-i bai. Mai bine solo decat cu inima franta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti constienta ca esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, nu?

| MidnightR a răspuns (pentru anonim_4396):

Picatura lipeste orice la loc.

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

De cate ori am vazut raspunsul asta la tine laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai 19 ani și nu ai avut pana acum un iubit?
Trebuie să-ți schimbi mentalitatea pentru că e grav.

Găsești un băiat cuminte..nu golani care te bat etc.
Un băiat alături de care sa fii fericita.
Doar nu îți plac fetele nu? :))

Treaba e ca nu ai cum sa fii singura toată viata!

Uite aici ceva.

http://i146.photobucket.com/albums/r280/tashy_Steaua/piramidaluimaslow.jpg

| anonim_4396 explică (pentru MidnightR):

Mai bine sa nu fie nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Doar un cearșaf trebuie sa străbată nu mai multe.

Am zis fără răspunsuri la mișto.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am avut, dar nu i-as numi iubiti in adevaratul sens.Pentru mine un iubit e cineva care ma iubeste si intelege in totalitate. Pana acum mi-am pus toata increderea in persoana iubita si am fost dezamagita de multe ori.
Ar fi frumos daca as gasi persoana 'perfecta' pentru mine, dar asta e foarte greu.Prefer sa am grija de mine, decat sa mai caut pe cineva si apoi sa fiu din nou dezamagita.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai cauta...
Sigur o sa găsești.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa ma gaseasca el.happy Eu am altele pe cap.

| SebylVane1890 a răspuns:

Depinde MULT de tipul de fete pe care il intrebi.Numai eu stiu vreo 5 care ar alege fara sa clipeasca prima varianata...
Tocmai ce m-am intristat inainte de culcaresad

| Alexandra4500 a răspuns:

Clar al doilea.

| Malinagsjdjtvzj a răspuns:

Un baiat simplu dar chipes cu un caracter foarte frumos