| PussicatDolls a întrebat:

O fată care a făcut s*x an*l, protejat, nu a ejaculat în ea absolut deloc, după 2 luni i-a venit menstruaţia, mai poate exista vreun risc să rămână însărcinată?
Este doar o curiozitate, mulţumesc.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Rog expertii din aceasta sectiune sa-si spuna parerea despre acest caz, si rugamintea ca aceasta intrebare sa nu fie stearsa de redactie.

| Mussette a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa sex anal nu poti ramane insarcinata.

| marin81 a răspuns:

In primul rand. eu cred ca ai nevoie de putina educatie sexuala si fiziologica/ Alcatuirea corpului uman http://ro.wikipedia.org/wiki/Anatomie_uman%C4%83/ Cum se concepe un copil: Ovullul fecundat de spermatozoid, va da nastere, dupa mai multe etapa, fatului/ spermatozoidul ajunge la ovul dupa o lunga calatorie, etc, de fapt stii ce ia pune mana pe google si vezi cum poti sa ai copii/ Unde vezi legatura anusului sau colonului cu uterul?

| RedDeath a răspuns:

Sex anal - ajunge in anus, protectie - nu ajunge nicaieri. Daca ii vine si menstruatia, ovulul care putea fi fecundat din care putea iesi un bebe a fost dat afara prin menstruatie, deci s-a dus sansa de bebe! Dupa care a aparut un alt ovar bun de fecundat, care se dezvolta pana in zilele optime, apoi iar se ''ofileste'' si iar va veni menstruatia. Deci, nu se poate ramane din aceste 3 motive. Daca toate acestea sunt incalcate, atunci poate ramane.

| Iamnotme a răspuns:

Nu, este imposibil! Nici dacă ejacula la ea în f**d, tot nu avea cum să rămână însărcinată.

| msKat a răspuns:

Nu poate sa ramana insarcinata... dar sunt si cazuri foarte rare. mai bine isi face un test de sarcina

| Diana1417 a răspuns:

Nu...

| Immortal69 a răspuns:

Nu, dupa sex anal nu poti ramane insarcinata!

| BiAnCa765430 a răspuns:

Nu, normal ca nu are cum sa ramână gravida o data ce i-a venit menstruația

| DeNniSaViky a răspuns:

Daca faci s*x an*l, sau or*l nu ramai gravida. ovului de la fata cu spermatozoidul baiatului, "se unesc" in uter la fata,"se lipeste" de peretele uterului si se dezvolta bebe. Protejeaza te cand ai contact se*xual. iar faza cu "o fata a facut." te face sa intelegi ca tu esti acea fata, asa ca nu ti fie rusine! sunt lucruri normale, pupii