| anonim_4396 a întrebat:

O fata ce ar alege: Un baiat care o place sau baiatul pe care il place, normal baiatul pe care il place dar ati fi de acord sa ii acordati o sansa baiatului care va place?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O fata ar alege un baiat bazat cu atitudine de bo$$ cu multi bani si masina bengoasa

| maria999 a răspuns:

De ce nu, trebuie sa-i acorzi o sansa si celuilalt ca poate iti vei da seama ca merita. E bine sa incerci decat sa astepti ca proasta dupa unu pe care il placi, dar poate el nu te place.

| 愛日本 a răspuns:

Eu sincer nu. Pentru ca stiu baietii care ma plac, dar eu nu ii plac, si nu, nu le-as acorda nicio sansa.Am motivele mele, nu vreau sa-i jignesc.

| Darrina a răspuns:

Clar baiatul pe care il place happy
Daca il alege pe cel care o place inseamna ca ii pasa de el deci ii place si ei.

| neutrino a răspuns:

Nu, si este treaba lui sa inteleaga ca o fata nu poate fi iubita unui baiat pe care nu-l place.

| Doub a răspuns:

Nu as alege pe niciunul.

| TanteMarianne a răspuns:

Sincera sa fiu l-as lua pe cel care ma place, atata doar sa nu fie magar sau pervers sau vreun boschetar funigen.pe cel pe care doar il plac, dar eu lui nu-i plac as incerca poate sa-l bag nitel in seama (sa flirtez)

| Love4Music a răspuns:

Oricine merita o sansa. Gandeste-te ca nici nu ii cunosti pe dinautru. Nu ai sa stii niciodata ce se afla acolo daca nu ii descoperi