| pufulet2014 a întrebat:

O fata virgina la 21 de ani este considerata o ciudatenie?

Nu a facut-o pentru ca inca nu a gasit baiatul potrivit. Daca ar da peste un baiat care sa o iubeasca/respecte, ar accepta fara nici o retinere.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema e ca nu va exista acel om sa o valoreze. Un om in conditii pentru tine banuiesc trebuie sa fie virgin altfel e un gunoi la usa scarii, nu e corect ca el sa se simta bine cu altele apoi sa vina la tine

| Crazyfish a răspuns:

Respect.
Deplin.

| RAY a răspuns:

Ce inseamna baiatul potrivit? daca esti virgina nu inseamna nimic, absolut nimic, de ce una care a facut-o e mai neserioasa ca tine? cine stie ce bogatas a cautat x de care vb tu si nu a gasit

| pufulet2014 explică (pentru RAY):

Baiat potrivit inseamna sa stie sa se comporte in societate/ cu mine, sa imi fie alaturi, sa tina la mine, sa nu scuipe/injure cand sunt cu el, etc. De asemenea, nici eu nu injur, nu ma imbrac indecent, nu umblu beata sau mai stiu eu cum. NU AM SPUS CA SUNT NESERIOASE! nu stiu de unde ai inteles asta.

| RAY a răspuns (pentru pufulet2014):

Sa fim si sinceri macar o data in viata noastra

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,nu poate fi privita ca pe ciudatenie din contra
Baiatul ar trebuie sa aprecieze acest lucru!

| Dariusuu a răspuns:

Nicidecum.

Ciudăţenie înseamnă că la 14 anişori să fi trecut 4, 5 sau băieţi prin pat.

Eşti specială nu uita.

| Alcyon a răspuns:

Nu, ciudat e s-o faci la 14 ani, neprotejat, si pe urma sa intrebi pe forum daca ai ramas insarcinata (cum am vazut pe cineva).

| Alcyon a răspuns:

In afara de asta, e foarte bine sa astepti persoana potrivita. Multe femei o fac doar asa, ca sa fie in "rand cu lumea" si raman cu traume grave.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu serios? Deci asa ceva... rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ala toata ziua cere id de fete sa vorbeasca, e in pragul disperarii

| HueyFreeman a răspuns:

Sa inteleg ca singura ta calitate este virginitatea? Nu ca ar fi o calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dimpotriva, va agonisi mai repede baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti ciudata, dar nici aplaudata nu trebuie. majoritatea ca tine tot peste moticani dau, mai degraba acceptati sa fie primul. ce conteaza ca ai facut-o la 21 sau 15 cand tot acelasi hahaler alegi, niciuna. saptamana trecuta mai era una la 25 mare doamna se credea, si dupa zicea ca a facut sex cu unu care abia il cunostea si se plangea ca de ce a durut-o asa tare, ca preludiu a fost putin. pai DOH cand iei pe unu care te vede ca o bucata de carne care doar ofera placere ce pretentii ai. aia ar fi trebuit sa fie considerata mai desteapta ca a "asteptat" pana la varsta aia si nu a sarit ca una de 15 ani pe primul care il vede? nu.

Răspuns utilizator avertizat
| TeckTonik997 a răspuns:

Este o fata de milioane

| darriya a răspuns:

Eu am 22 de ani si sunt virgina sunt o ciudata?laughing)

| Dante30 a răspuns:

Buna de ce-ar fi o rusine? Cel putin nu in cazul unei fete unde e de apreciat in cazul unui baiat ca mine 19 ani si trecut prin niste cacaturi emotionale ce m-au facut persoana cine sunt, e mai rusinos.
Iar partea cu baiatul/fata potrivita in funcite de caz, te inteleg perfect atat eu cat multi altii, Mai cauta si vei gasi sau pur si simplu asteapta pe cineva sa vada iti vada frumusetea specifica doar tie" Frumusetea sta in ochii privitorului", si sa vada diamantul neslefuit si de nepretuit ce esti.

| marian5693 a răspuns:

Nu e nimic ciudat. Acum nu prea se mai gaseste asa ceva. Acum toti adolescentii fac sex, nu mai asteapta nimeni persoana potrivita, asteapta sa scape de virginitate. Nu cred ca esti o ciudatenie, chiar te admir. Ar fi mai bine sa nu asculti de gurile rele, pana la urma doar parerea ta conteaza.

| MankoBreaker a răspuns:

De fapt, este chiar ceva normal.
Nu este nimic greșit cu tine, ceva greșit este cu alte fete.

| larylarysa a răspuns:

Ba dimpotriva!

| Kurono a răspuns:

Are tot respectul din partea mea. Bravo!

| Anooniiim a răspuns:

Si de ce ar fi trebui sa fie considerata o ciudatenie? In nici-un caz! Bravo ei, sunt fetite care isi incep viata sexuala la varsta de 12/13 ani, cand la varsta asta ar trebui sa imbrace si sa dezbrace papusi! Eu sunt de parerea asta.

| Adriana1995 a răspuns:

Nu este o ciudatenie sa fii virgina la 21 de ani. Din contra, e un lucru bun, putine fete mai sunt virgine in zilele de astazi...