| robertrobert15 a întrebat:

O fetita de 12 fara menstruatie... Care nu a avut.o niciodata este in perioada nefertila?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oarecum.Pentru ca aia nu e inca femeie.Este un copil care ar trebui sa-si vada de scoala.Sa nu se mai gandeasca la toate prostiile.Ce generatie aiurita!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Tipul a mai pus o asfel de intrebare http://www.tpu.ro/......etita-de-, si sper din toata inima sa fie doar o curiozitate copilareasca!

Nu doar sarcina ar fi o problema ci si cancerul de col uterin si BTS-urile...

As zice sa lase copila in pace.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dr. Bianca Ghizdavu medic sexolog, 35 ani raspunde : ""Pentru ca menarha vine de obicei la varste mici cand fetele inca nu se gandesc sa aiba contact sexual cazurile de sarcini inaintea menstruatiei sunt rare. Dar daca o fata are ovulatie inaintea primei menstruatii si tocmai atunci are contact sexual este posibil sa ramana insarcinata. Faptul ca se intampla rar nu inseamna ca e imposibil"". http://www.clopotel.ro/......703-1.html

| Emilian65 a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa faci sex cu ea? Si vrei sa stii daca ramane gravida? Daca nu are perioada fertila nu poate ramane gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roberte, Roberte, Roberte, e aceeasi fetita ca si data trecuta sau ai schimbat victima?

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Bravo, mai Robert, mai... Bravo, tine-o tot asa, vad ca numai cu fete de 12 ani te 'joci''. Daca ai chef de sex, sa-ti treaca, vrei sa ai un copil, ah, si la intrebarea precedenta tot despre asta e vorba sau ai luat-o pe alta. Bafta! laughing)

| qCrazyMan a răspuns:

Ce vrei sa faci tu la 12 ani? laughing