| Zetu a întrebat:

O intrebare banala... Cum ii zici unei fete daca vrea sa stea cu tine? pe mess, prin telefon sau cum?(un exempu daca se poate

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Cel mai bine e sa o inviti la un suc si sa ii spui atunci in fata. Incepi o conversatie cu ea si o intrebi mai subtil daca poate exista ceva intre voi. Sau incerci sa o pupi, sau sa o saruti daca sunteti mai apropiati. E doar o idee whistling

2 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Te duci maine la scoala si cand e singura,sau se uita prin telefon sau sta pe coridor zici cf?blushing si o sarutilaughing pentru ca eu una ca fata pe mess as zice clar ca nu, pentru ca nu esti ferm convinsa ca ala care te intreaba este chiar el, sau poate at are chef de facut misto

| crooxel a răspuns:

Fata in fata altfel nu va accepta doar daca nu e vreo pitipoanca