| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare care ma cam "framanta". Ejacularea prematura se simte? adica e ca la o ejaculare normala?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Se simte mereu, indiferent de situatie.Doar sa fi drogat si sa nu simtilaughing

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ejacularea prematura este o ejaculare normala, dar care nu poate fi controlata de barbat si se produce inainte ca actul sexual sa fie satisfacator pentru ambii parteneri (se considera ca interval de raportare o durata a penetrarii de 15 minute).
Tu cred ca te referi la picaturile de sperma scapate in timpul unui act sexual, inainte de ejaculare. Incepatorii nu le simt, dupa cativa ani de experienta incepe sa se simta cand excitatia este prea puternica pentru a fi sigur pe controlul ejacularii.

| Darius_6848 a răspuns:

In timp ce visezi si daca ai visuri erotice, da se simte ca o ejaculare normala si te trezesti ud big grin sper ca am fost de folos big grin

| vasile911 a răspuns:

Si eu aveam ejaculare precoce dar am urmat un tratament gasit pe http://climaxcontrol.ro