| Kafeeaua a întrebat:

O intrebare destul de stupida big grin
sexul slabeste?hee hee

Răspuns Câştigător
| Mysteryossa a răspuns:

Unele pers slabesc iat altele,din contra,se ingrasa...dar in special cred ca slabeste,pentru ca e un fel de sport, arzi calorii happy eu de jumatate de an de cand mi-am inceput viata sexuala, am avut momente in care slabeam si momente in care mai puneam in greutate.depinde de organismul fiecaruia

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daaaalove struck eu am talie de viespelove struck

| inger02 a răspuns:

Depinde de organism. sunt fete care se ingrasa de la sex si altele slabesc. pai totusi sexul in exces slabeste.

| Kafeeaua explică:

Busu11 laughing) e doar o intrebare

| xMoTaNeL a răspuns:

La baieti slabeste, ca noi facem toata treaba.Voi doar stati, pe voi nu va slabeste cu nimic.

| ταξιδιώτης a răspuns:

In exces, da.

| Couragebv a răspuns:

Daca e zilnic si intens da, eu am slabit 3 kile in 2 luni.

| funkypunky17 a răspuns:

Da.S-a dovedit ca intr-un minut arzi in jur de 40-50 de calorii.

| busu11 a răspuns:

Depinde cat de salbatic si cat de mult timp il faci

| georgexxl a răspuns:

Extra super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arde cateva calorii.

| rozalina a răspuns:

Buna,pai c`am da slabestehee hee...Iti spun din propia experienta:*

| ionut666 a răspuns:

Cred ca da