| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti >acum:ce atingeri va excita mai mult? unde? si.cum? dau >fundita::*

Răspuns Câştigător
| vyo_5339 a răspuns:

Ai incepcat vreodata sa il saruti langa ureche? pe mine ma da gata

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

De ce intrebi? toata lumea stie unde... laughing waiting

| Derye a răspuns:

Fatuca? Tu vrei sa fii luata de curva? Baiatul nu trebuie excitat decat atunci cand faceti sex/petting. Si eventual prin tinutele sexy de seara, dar doa ratat.

| Азбука a răspuns:

"love31 intreaba: baieti >acum:ce atingeri va excita mai mult?"
- esti in cautare de ceva senzational online? laughing
Asta reiese din acel "acum" al tau...

| marrr a răspuns:

Atingerile in zona penisului si saruturile pe sfarcuri.

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deci nici gand pe picior ca la fete noteazalaughing saruturile pe gat si buze

| catalusca_9061 a răspuns:

Sarutul pe penis si pe sfarcuri si mai putin pe burtik

| Smell a răspuns:

Cand ma saruta pe gat