| eugfch a întrebat:

O intrebare pentru baieti.
Ce alegeti intre good girl si bad girl?
si de ce?
Funda

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Good Girl. Poate pentru ca-mi displac viciile si imi place sa am cu cine discuta. Niciodata nu m-a deranjat o tipa care are un bagaj de informatii mare. In schimb, mereu m-au deranjat fetele cu un limbaj necenzuat, fumatoare sau betive.
Strict parerea mea. O zi buna!

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bad girl, cele bune nu imi plac, sunt plictisitoare

| RAY a răspuns:

Cele mai ipocrite,perverse,materialiste sunt alea good gril joaca un teatru de calitate superioara, eu unu aleg o bad gril nebuna cum e si rea macar e sincera si nu trebuie sai scot cuvintele din gura, intelege glumele, poti vorbi ceva sincer cu ea, serios, imi plac alea nebune si rele spontane

| LoveSleep a răspuns:

Tipele astea "cuminți" necesită o grămadă de implicare, exact ceea ce-mi displace. O fată de acest gen n-ar accepta niciodată să iasă cu tine decât după ce ați vorbit pe facebook vreo 2 luni, după ce i-ai cunoscut toata familia și după ce i-ai plimbat câinele de vreo 2 ori. Să nu mai zic de sex, care nu-l vei vedea decât după nuntă.

În schimb, relația cu o tipă "rea" nu poate fi decât imprevizibilă, remediu împotriva rutinei și poate dura mult mai mult decât cealaltă.

| SkyPilot a răspuns:

Good girl. Daca ma inteleg cu ea de vorba buna, ne distram foarte bine impreuna. Si in pat si in afara luiwinking

| Ineys a răspuns:

Cea care reuseste sa ma convinga.laughing

| kyliejenner a răspuns:

Orice baiat ar vrea o combinatie intre astea doua.

Lady in the street but a freak in the sheeeeeeets

| TSO7 a răspuns (pentru kyliejenner):

Cam asa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru kyliejenner):

Bine spus laughing