| AlexCalin a întrebat:

O intrebare pentru femei. Cat credeti ca trebuie sa dureze un barbat/baiat in pat?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

3 zile ca mortul

| mihai69 a răspuns:

Fix cât e nevoie. La unele mai mult, la altele ceva mai puțin. Dar oricum, mai mult de două minute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana are fata orgasm happyNu trebuie sa iti raspunda o fata neaparat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana atunci si inca pe atat.

| DryIce a răspuns:

Daca stai mai mult de jumate de ora sa te chinui la o tipa, mai bine te culci si incerci maine. happy daca te chinui o ora cazi lat si lesini lmao laughing normal daca organu functioneaza ok si tipa e frumoasa in cca 10 minute ar trebui sa se termine. Baietii 15-17 ani au mai multi hormoni ei termina si in 2 minute. Batranii stau si jumate de ora. happy ca sa dureze mult, foarte mult trebuie sa dai incet si sa te gandesti in alta parte rolling on the floor si cu pauze de cafea laughing sau red bullhee hee

| elisatee21 a răspuns:

Mie de exemplu imi plac barbati pasionali eu cu fostul meu faceam amor aproape toata noapte

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru elisatee21):

Pacat ca nu faceai si cate o pauza sa va mai uitati prin cartea de gramatica, va prindea bine.

| Salontanul a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

rolling on the floor Corect!

| elisatee21 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Tie ce iti trebuie boschetarule
Iti trebuie si nu ai

| DryIce a răspuns (pentru elisatee21):

Era impotent? Depinde si de persoana na, barbatilor la unele le vine mai repedewinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mai conteaza, atata timp cat o faceau toata noaptea? laughing

| RainbowSunshine a răspuns:

Baaa! Cand va aud ca ati facut dragoste toata noaptea. ioi! Actul sexual nu poate dura mai mult de 20 de minute. Parerea mea! E totusi o femeie firavă nu e o masină!