| YourIllusion a întrebat:

O intrebare pentru fete cu virsta 15 16 si 17 ani:aveti frica sa faceti dragoste cu un baiat sau nu doriti acest lucru.Asteptati o virsta mai mare? Am prieteni care au si ei prietene dar in nici un caz nu vreau sa faca dragoste nici vorba. Astept raspuns

9 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Nu imi place cand persoanele paragoneaza dragostea la varsta.O fata face dragoste cu persoana respectiva doar atunci cand va avea incredere ca el e o persoana serioasa.Frica vine de la neincredere.Eu una am 16 ani si nu vreau sa o incep pentru simplul fapt ca nu am gasit inca un baiat in care sa vad intentii mai serioase in privinta mea.

| Intelligence a răspuns:

Peste 2 luni am 16.si am iubit de 9 luni care are 20hee hee Am cu cine daca vine vba de asta`.el ma asteapta.frica tare nu imi e.ca am incredere`n el. Insa vreau sa astept. daca el o sa mai fie cu mine pe la 17 ani.probabil voi alege 17 juma`, nu se stie`hee hee deci.

Astept o varsta mai mare :-pwinking!

| Alișa00000000000 a răspuns:

Frica happy

| Phaey a răspuns:

Amandoua variantele sunt valide. Personal, nu vreau. Am o viata inainte si nu am de ce sa ma grabesc. Plus de asta, vreau sa am amintiri placute legate de "prima data".

| YourIllusion explică:

CorinaEm citi ani ai?

| Andrutsa15 a răspuns:

Si frica, dar am abia 15 ani deci, astept o varsta mai mare! happy

| ImSara a răspuns:

Poi mi se pare o prostie sa faci dragose inainte de majorat. Intr-un fel imi este frica si ce-i daca. Nu am ce sa fac, daca aproape toate fetele din ziua de azi prima data fac dragoste la 15 pan la 17 ani. Deasta eu nu profit la maxim de viata.

The end big grin

| Genela a răspuns:

Nu doresc, momentan...mai astept.

| DyEnUtZaAaA a răspuns:

Nu vor sa faca asta pentru apoi ele cred ca vor fi luate in bataie de joc si vor fi considerate panarame