| Serena14 a întrebat:

O parere va rog TPU despre incest? Nu conteaza daca frate-sora, mama-fiu sau tata-fiica. Vreau doar sa aud o parere si na... va jur ca eu nu fac laughing deci doar parere. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Intre parinti si copii e de-a dreptul grotesc, nu am sa pricep nici macar cu titlu de experiment, de mai stiu eu ce argumente se pot aduce, cum pot unii sa faca asa ceva. Intre veri cica ar fi relativ ok daca-s veri de gradul doi, iar intre frati, exista astfel de experimente, atractii, de obicei nu se-ajunge la mai mult decat sex, parca nu e chiar atat de grav, parerea mea.

| Zenithf a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Incestul este intretinerea de relatii sexuale intre rude pana la gradul al 4-lea. Asta inseamna veri primari, deci intre veri de gradul 2 nu exista incest.

14 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Este ciudat, mai ales relația cununul. dintre părinți. O relație sexuala intre frați, hai sa zic ca as tolera sa existe...mai ales daca e trecătoare si amândoi își vad de viață lor apoi. Dar cu condiția sa fie de vârste apropiate si sa își dorească amândoi. Oricum nu e ceva bun, dar nici așa groaznic...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ilegal, imoral, practica de oameni cu ceva probleme psihice.

| OnlineZ a răspuns:

E clar.
Prea insisti cu aceasta intrebare.
Ma-ta stie ce faci tu cu fratele tau?

| Serena14 explică (pentru OnlineZ):

Nu stie

| OnlineZ a răspuns (pentru Serena14):

Foarte rau!
Ma intreb cum te poate atrage propriul frate.

| Mussette a răspuns:

Mai bine in grup.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Cu familia extinsa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am prea auzit capre cu tripleti. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici m-ai pierdut. Unde apar tripletii in peisaj?

| DoarSteff a răspuns (pentru anonim_4396):

De povestea populara "Capra cu trei iezi" n-ai auzit? laughing rolling on the floor Cel mai bun exemplu ever laughing rolling on the floor

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

rolling on the floor

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Asa... razi... mwahahahahahaha laughing)))))) rolling on the floor)

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

rolling on the floor Mai mereu rad.hee hee

| aannoonnimaa74 a răspuns (pentru Mussette):

laughing))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ilegal, imoral si ingrasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat si profilul tau si am realizat ca ar mai exista si alte variante pe care nu le-ai enumerat.

| Serena14 explică (pentru anonim_4396):

Care?

| Serena14 explică (pentru anonim_4396):

Careee?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Serena14):

Tata-fiu, fratii intre ei, surorile intre ele, mama-fiica. Am uitat ceva?

| DoarSteff a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat cainele... Unde-i caineleeee? (Doamne o dam in zoofilie laughing - ca ala de-o 'foothoth' capra de-o ramas insarcinata laughing -) laughing rolling on the floor laughing)))) rolling on the floor)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarSteff):

Acum ce facem, reunim discutia asta cu aia cu capra?

| Serena14 explică (pentru anonim_4396):

Aaa da corect... dar care e legatura cu profilul meu? happy

| DoarSteff a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva rolling on the floor)))) laughing)))... Doamne, uite ala da om prost laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Serena14):

E mai bine pentru tine sa nu explic public. Daca chiar te intereseaza, o sa-ti dau o explicatie maine pe privat. Azi sunt junior si nu am, dar imi creste pana maine.

| Serena14 explică (pentru anonim_4396):

Ok, sa nu uiti

| DoarSteff a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o "reunim", o unim ca ce? O mai fost unita odata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aiurea.

| Happyjump a răspuns:

Un film horror prost regizat

| unknøwn a răspuns:

Oamenii care fac asa ceva au ceva probleme emotionale grave si o realitate mult deteriorata.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Complexul_Oedip

Legat de astia de mai sus cu "e imoral".
Nu exista moralitate. Cel putin nu cum cred unii.
Moralitatea reprezinta expresia directa a reprimarii imoralitatii.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarSteff a răspuns:

1.Ilegal
2.Anormal
3.Ies copii ciudati (fizic) sau asa am auzit eu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarSteff):

De obicei nu din prima, asta este o problema peste generatii. Am citit ca ultimii Habsburgi ar fi avut probleme de "inbreeding".

| DoarSteff a răspuns (pentru anonim_4396):

Ungurii astia laughing Habsburgii erau unguri asa-i? (mama ce rasist sunt oricum) laughing a nu... erau aliati (tot ca pe ungurii ii vad laughing ) rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarSteff):

Austrieci. Maria Theresa, marea iubitoare de cai, facea parte tot dintre ei.

| DoarSteff a răspuns:

Uite cum vad eu situatia: "Subiectul asta sta capra iar noi il violam la greu" laughing laughing rolling on the floor Mai ales eu si Gogosharul laughing

| Serena14 explică:

Ce capre si tripleti tot visati? laughing))