| BuburuzaVesela a întrebat:

O plac.Si ca sa ii atrag atentia vreau sa-i iau cadou de Craciun.Ce cadou? Pai:trandafiri 3, bomboane si ceva de imbracat,oscilez intre pantofi cu toc, geaca sau geanta.Ce parere aveti? Trandafiri si bomboane obligatoriu.

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Te va lua de fraier. ramai la trandafiri si ciocolata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta vezi ca o inveti prost

| Doub a răspuns:

Neah.
Dacă chiar insişti să-i iei ceva, cumpără nişte bilete la un film/concert, habar nu am.
Dacă vrei să-i atragi atenţia, fii diferit şi spontan.

| Oana92 a răspuns:

Daca oscilezi intre pantofi, geaca si geanta si nu ai alte variante, mergi pe ideea de geanta. Ceva mai clasic, simplu. Risti sa nu ii nimeresti marimea sau gusturile daca ii cumperi pantofi sau geaca. Si nu e un pic ca mult daca vrei doar sa ii atragi atentia? big grin

| Dariusuu a răspuns:

O floare si un zambet ar trebui sa-i ajunga la inceput.

Cucereste-o cu un zambet prima data si dupa ofera-i imbracaminte si mai stiu eu ce.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Vrei sa ii atragi atentia sau sa ii cumperi atentia? Propun decat bomboane sau ce ai zis tu sa iesiti, sa va simtiti bine, sa radeti si o sa fie mult mai misto.