| christian a întrebat:

O prietena mai rusinoasa va intreaba: este sexul oral considerat fiind dezvirginare, in conditiile in care nu a mai facut nimic?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Poate ca prietena ta inca se numeste pura atata timp cat penisul nu ii penetreaza vaginul.Aceasta se numeste virginitate "tehnica". Eu cred ca fizic inca mai este dar psihic nu.Nu vreau sa distrug parada puritatii cuiva dar daca se vrea virgina, atunci nu a dat dovada de autocontrol sexual si virginitatea ei atarna de un fir de par-cel al penetrarii vaginale.

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Extrem de discutabil! In Evul mediu se si murea pentru a-i fura un sarut Adoratei inimii tale... si sa nu crezi ca sarutarile gingase, ale florii de jos, le-am inventat noi... NU! Se spune ca totule xsta inca de la inceputurile umanitatii, cand nu existau conditionari si restrictii socio-morale, k azi, multe superPudibonde si ipocrite! Fiecare cuplu isi are propriile reguli de functionare, care nu ar trebui sa fie grevate si conduse de altele, din exterior, strine de calitatea si pasiunea relatiei lor! "Nu a mai facut nimic?!" >> Pai trebuie studiat ceva, ca sa fie bine! Parerea mea! Vezi si la raspunsurile mele castigatoare, am mai dat un raspuns tematic, in extenso, cam acum vreo saptamana! Pace voua si Bucurie multa Impreuna!

| psiholoaga a răspuns:

Hm, daca i-a fost facut sex oral si persoana a avut si o limba f lunga... Daca nu, atunci, fizic, e inca virgina.

| Sara a răspuns:

Nu, dar unii spun k din punct de vedere psihic nu ar mai fi asa de purathinking cine stie. fiziologic vb e inca virgina

| Parintele a răspuns:

Vis-a-vis de sexualitate pui cele mai stupide intrebari.

auran
| auran a răspuns:

Sexul oral nu are nici o treaba cu pasarica. Gurita poate fi deschisa ori de cate ori doresti, o speli si vorba ceea " nici usturoi nu ai mancat, nici gura nu-ti miroase".

| yami a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere...trupesc sau sufletesc? .in rest, numai de binehappy

| nicky a răspuns:

Ce legatura are vaginul cu gura? Sa mai citeasca. Ce pacat ca tinerii isi incep viata sexuala cand nu au nici cunostintele de baza in legatura cu sexul.

| ShaKuri a răspuns:

Moral: DA ...Fizic: NU... punctu meu de vedere.

| christian explică:

Zi-i sa stea cuminte cu gurita, nu se merita sa faca asta.

| christian explică:

Of, sora mea a raspuns de pe contul meu fara sa ma intrebehee hee) da, si eu zic ca e psihica.

| christian explică:

Si eu i-am zis la fel Bismarkwinking

| bismark65 a răspuns:

Este dezvirginare psihica

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Dezvirginata moral, adica a inceput ceva ce nu a mai facut...fizic nu are cumwinking

| joy a răspuns:

Nogod, esti un stupid total. N-are voie lumea sa puna intrebari? Noi ne legam de ale tale? Ia vezi-ti de musca!

| simona24 a răspuns:

A se vedea definitia cuv dezvirginare!

| lucian_5549 a răspuns:

Fizic si biologic nu dar psihic si mental da

| ImiBatJocDeSolo a răspuns:

Hey fata deci nu! ai bagat-o'n gura... nu'n puta. nu e dezv