| cripsontyphoon a întrebat:

O sa imi vizitez iubita si ea locuind cu părinti sai nu o sa prea avem intimitate. În ce loc am putea face sex? Exceptând notele. Merci anticipat,

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci in vizita sau pentru sex? Una-doua sex.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La tine acasa sau la un hotel? frate nu o vizita cand sunt parintii acasa interesul tau e ea nu parintii

| Emilian65 a răspuns:

Daca amandoi vreti sex neaparat, retrageti-va in fundul gradinii si faceti sex pe o capita de fan. Daca nu are gradina si nici capita de fan, gasiti voi un loc unde sa faceti sex in pace.

| LoveSleep a răspuns:

Păi să vedem. Casă practic nu aveți, mașină nu, hotel nu, în toaletă pute.
De ce nu încercați în pădure? Du și o lopată, s-o îngropi după. Pentru că probabil nu ai bani de prezervativ sau de pastila de a doua zi și în niciun caz nu vrei să riști un copil pentru care să plătești pensie alimentară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce am exclude "notele"? Iti dau in vileag capacitatea intelectuala? In şură, in fundul curtii ati putea face sex.

| cripsontyphoon explică (pentru anonim_4396):

Hotele, scuze am corectura activa si mi-a scăpat asta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru cripsontyphoon):

Asadar,nu ai specificat, daca iubita locuiestela tara sau la oras, la casa sau la bloc, daca are sau nu garaj sau alte dependinte...Seara, in parc sa nu incerci, ca va prinde patrula.

| Satango a răspuns:

Dacă şi ea are în plan asta, sigur vă veţi găsi un loc, cum ar fi la un hotel. Dar dacă nu, e cam greu să ajungi la asta.

Răspuns utilizator avertizat