| Loredana01 a întrebat:

Oare de ce nu mai pot face dragoste cu alt baiat in afara de fostul meu prieten? Parca mi-e scarba de toti, numai la el ma gandesc si doar pe el il vad in „ipostaza" asta!

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai daca a fost primul..sau relatia de lunga durata, asta-i motivul..pentru ca te-ai apropiat prea mult si era o obisnuinta cu acea persoana (s-o vezi sa vorbesti cu ea) poate ca ti se pare ciudata si ideea sa fii cu altcineva si sa il saruti..in afara de el. Poate pana te vei acomoda cu ideea happy

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa intelegem ca, din dragoste fata de el, ai incercat sa mai faci dragoste de mai multe ori, cu diversi baieti onorabili, asa dupa cum, cu siguranta, esti si tu, si nu mai poti de scarba? Te rog sa fii mai concreta si sa specifici fata de cine iti este scarba: de ei sau de tine. Pentru un raspuns corect, conteaza acest amanunt, cat si varsta ta.

| Alcyon a răspuns:

Poate ca inca n-ai reusit sa treci peste relatia respectiva. Daca gandul iti este numai la fostul, nu prea ai cum sa te implici total intr-o relatie noua. Ar fi bine sa stai singura o perioada, sa-ti pui ordine in ganduri si sa te vindeci.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Am eu. Sa continue circul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns:

De ce v-ati despartit atunci? Sau nu a fost ceva de comun acord? Daca ai avut si tu un cuv de spus la final...nu trebuia sa il lasi sa plece pentru ca din ce spui inca ai sentimente pentru el...

| sweetangels a răspuns:

Ba stii care-i treaba? Oamenii astia fata de care tu te crezi superioara si ii ataci au contribuit si contribuie cu raspunsuri utile in comunitatea TPU pe cand tu ai contul din 2010 si nici un raspuns castigator. Esti genul care pune intrebari si sta sa-si verse nervii si dilemele personale pe oamenii care incearca sa o ajute. Din ce scrii tu mai sus reiese ca ti-o pui si cu altii si cu fostul. Nu e vina celorlalti (pe care tu ii jignesti) ca tu nu te stii exprima. Ziceai ca nu poti face DRAGOSTE...DAR SEX AI INCERCAT? Pesemne ca ai gresit orificiul de esti asa iritata! ...Solutia in cazul tau nu e nici perseverenta, nici crema de galbenele, ci abstinenta! Lasa dragostea ca nu e de tine om plin de ura care esti!

| Loredana01 explică (pentru sweetangels):

Da tu la ce te bagi acuma in seama?! rolling on the floor

Du-te si pune nume la râme.

| sweetangels a răspuns (pentru Loredana01):

Bine, ce nume sa-ti pun?

| sweetangels a răspuns:

Hmmm...interesant! Pup si eu, dragule

| Mădălllinna a răspuns:

Inca il iubesti. sau il urasti atat de mult pe fostul incat ai ajuns sa dispretuiesti la maxim ceilalti baieti.

| Loredana01 explică:

Cate paradoxuri intr-un singur raspuns! Faptul ca-l iubesc ma face curva, asa-i laughing

| Loredana01 explică:

Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare! laughing