| Daysukki a întrebat:

Oare exista mai multi gay decat lesbi sau invers? voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

In lumea asta, gay rar gasesti dar lesbi vezi la fiecare colt laughing

| liviu42 a răspuns:

Cauta site special de statistici.

| XK a răspuns:

Cred ca mai multe lesbywinking

| Nymphetamine a răspuns:

Din ce am observat eu sunt mai multi gay decat lesby.Da, ma rog cu ce ne afecteaza?

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Buna intrebare...sa stii ca dupa mine exista mai multe lezby decat gay.dar stii cum e fiecare cu preferintele lui nu toti gandim la fel

| Lluuminitaa a răspuns:

Studiul anunţa că "2, 8% dintre bărbaţi şi 1, 4% dintre femei se identifică drept homosexuali sau bisexuali".
deci mai multi gay :))
http://www.homosexualitate.ro/zece.html

| ILŞMM a răspuns:

Cred ca mai multe lezby! laughing))
P.S : Ce intrebare! :-s

| Alice_1004 a răspuns:

Cat de straniu n-ar parea, am auzit ca sunt mai multi gay, dar nu exista date concrete...

| Crucified a răspuns:

Stiu ca sunt multi gay... dar care e treaba ta? esti cershetoare de putze? rolling on the floor esti putzifera? rolling on the floor laughing

| Ddddddd_9710 a răspuns:

Chiar nu m-am gindti niciodata la asta big grin Si sincer, nu am idee =\

| zozole3 a răspuns:

Lesby domina mai mult ca sigur.is mai incalduri fetele decat noi si ar face orice