| siwel a întrebat:

Oare iubesc cu adevarat si daca nu mai sunt indragostit?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu nu cred.Cuvantul "indragostit" vine de la dragoste, cum iubirea e dragoste atunci cred ca sentimentele o sa se retraga incet, incet.

| fabiola a răspuns:

Da, dar mult mai matur!

| NickiMinaj a răspuns:

Nu, ai ajuns la rutina/ plictiseala/autosugestie. Sau, cum ar zice unii, "iubire matura".

| JeSa a răspuns:

Da, deoarece ''iubirea'' - ti s-a transformat in timp, presupun - in altceva: - obisnuinta/dependenta, s. a. m. d...

| andrey910 a răspuns:

Gandeste-te daca o fata care arata foarte bine ti-ar propune sa faceti sex... daca vei accepta inseamna ca nu iubesti cu adevarat.

| XANDER_9023 a răspuns:

Da da iubesti intr-un altfel

| alone0in0the0dark a răspuns:

Da