| Andreea.:) a întrebat:

Oare ma place? plac un baiat dar nu stiu ce sa mai cred... uneori am impresia ca ma place... dar... alteori simt ca ma considera o fata obisnuita... daca puteti va rog sa imi dati idei cum as putea afla daca ma place... multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Incearca sa vb cu el...[winking]...si daca nu te place sa nu-ti pese...mai sunt si alti baietasii frumosi pe lumea asta...[love struck]...

2 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Te place sigur, doar esti "a cool girl" si esti si din 09. Cine poate sa reziste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut-o pe mama omida, te ajuta cu cea mai mare placere. laughing