| TimoTimo a întrebat:

Oare mai exista fete normale care isi doresc iubire si nu un BMW?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Din pacate fetele din ziua de azi arata la 12 ani ca la 25, nu mai au copilarie cam de pe la 10 ani si vor doar baieti populari cu bani, masini si cat mai putin creier. happy

| anonimguy3 a răspuns (pentru frostxtq):

CAT ADEVAR! Dastia care cica se dau smecheri, populari etc, futu-le dumnezoo in gat de poponari handicapati. -_-

| frostxtq a răspuns (pentru anonimguy3):

Lasa-i sa se dea cum vor, oricum nu au creier, macar atat sa faca.

20 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Doar cele foarte foarte foarte urate

| aida009 a răspuns:

Adevarul este ca fetele viseaza la baiatul perfect, baiatul care sa le trateze ca pe niste regine, sa fie atragator, dar si bogat. Deci, majoritatea fetelor isi doresc sa iubeasca barbatul care le ofera un BMW.

| neutrino a răspuns:

Toate fetele normale isi doresc sa iubeasca si sa fie iubite de un Fat Frumos, istet si capabil si de o masina frumoasa. Tu nu ti-ai dori sa faci parte dintre acesti tineri?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu e chiar asa, unele se multumesc si cu Audi.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu, toate sunt pe interes.

| Happyjump a răspuns:

Nu toate fetele vor BMW-uri, unele vor Ferrari.

| NoRegretsxx a răspuns:

Da sunt. Spre exemplu eu imi doresc un mustang

| NumaiIdioti a răspuns:

Si ce mai e un bmw in ziua de azi. Cu 2500€ iti iei un 320 din 2000/2001. Problema nu e la bmw, ci la tine ca esti balalau

| wasilika24 a răspuns:

Da exista numai ca sunt dam cam putine nu le-am inteles nikioadata pe fetele care fug dupa bmw si bani

| anamary a răspuns:

Vrei un raspuns scurt?->Da, exista la tot pasul fete care isi doresc iubire.
Vrei unul mai lung?
Fiecare fata isi doreste pe cineva care sa o iubeasca si sa o respecte pentru ceea ce este.Dar femeile sunt instinctiv atrase de barbatii bogati, cu statu social inalt.Inca din cele mai vechi timpuri, de cand oamenii traiau in pesteri, femelele se imperecheau cu masculii cei mai puternici, cei mai avuti care ii puteau intretine viitorii copii.In felul acesta specia se perpetua.In zilele noastre nu mai exista pesteri dar exista case:vile si cociabe. Desi compatibilitatea intre arteneri este importanta intr-o relatie, o femeie va fi atrasa mai mult de cel care are vila pentru ca el ii poate asigura un camin sigur pentru ea si viitorii copi.
Gandeste-te la tine:ai in fata 2 fete pe care nu le cunosti, una frumoasa alta urata.De cine esti atras mai intai, cu cine vei vrea sa vorbesti mai intai? Cu cea frumoasa bineinteles pentru ca tu ca mascul esti atras instinctiv de femeia mai frumoasa, mai sanatoasa care sa-ti nasca un copil sanatos...chiar daca tu nu vrei un copil in acest moment.Natura a gasit o modalitate de a perpetua specia prin instincte.Vei fi atras instinctiv de cineva si nu vei sti de ce iti place de persoana respectiva.
In al doilea rand, faptul ca tu ai cunoscut pana acum doar fete materialiste spune ceva despre tine:nu ai acces la fetele cu o cariera de succes, la fetele inteligente care vor iubire.Ai avut acces doar la fete superficiale.Asta poate insemna ca tu insuti esti superficial si "nu esti de nasul" fetelor care vor iubire.
De asemenea, unele femei vor banii barbatilor doar pentru ca respectivii domni nu au altceva mai bun de oferit. Singurul lucru pe care il pot oferi sunt niste hartii mototolite pe care noi ii numim bani.Anumiti barbati nu sunt in stare sa ofere iubire asa ca femeile de langa ei primesc bani pentru ca nu primesc iubire.
Banii cinstiti pot fi facuti daca ai o mentalitate corecta. Daca tu spui ca e greu sa faci bani, ca e criza, ca doar cei care fura au bani atunci nu vei avea niciodata bani.Banii pot fi facuti cinstit daca te pui pe treaba.De asemenea...tot de mentalitatea ta tine si fetele pe care le intalnesti. Daca tu atunci cand vezi ca o fata flirteaza cu tine te gandesti ca ea vrea doar banii tai, ea va simti acest lucru si exact asta va urmari. Daca nu mai esti dedicat sa cunosti fete noi pentru ca stii ca nu ai BMW, iarasi nu vei intalni pe cineva care sa vrea dragoste.Nu ai masini si ceasuri scumpe? Nu-i nimic.Ai o personalitate magnetica, charisma si inteligenta? Poti cuceri fete de calitate! Nu ai nici personalitate nici inteligenta? SI NICI BANI? Atunci imi pare rau...mai ai ceva de lucrat la tine pana sa intalnesti o fata care sa te placa.
Si vreau sa-ti mai spun ceva:nu neaparat banii atrag fetele...ci puterea. Fiecare fata vrea sa aiba langa ea un partener puternic, pentru ca puterea e sexy.Si voi baietii vreti sa aveti langa voi fete sexy, si noi vrem baieti sexy.Banii inseamna putere. Puterea e sexy.Deci banii sunt sexy! De aceea multe fete sunt atrase de bani...pentru ca puterea e sexy la un barbat.
Daca nu ai nici personalitate, nici charisma nu prea ai sanse ca o fata sa se indragosteasca de tine.Dar daca o sa incepi sa te dezvolti personal, vei reusi sa devii si foart inteligent si bogat.
Sa stii ca asa cum voi baietii va ganditi ca fetele vor doar bani, multe fete se gandesc ca baietii vor doar sex.Dar astea sunt doar niste generalizari nereusite. Daca te duci la o fata cu o mentalitate gen" fetele vor doar bani" se va simti jignita si te va respinge.
Trebuie sa intelegi ca banii(aceia care sunt castigati cinstit) reprezinta un indiciu despre personalitatea posesorului lor.Inseamna ca posesorul sau este un om inteligent, muncitor, poate un antreprenor de succes, este constiincios si cu o personalitate puternica.Gandeste-te la Bill Gates, la Steve Jobs, si la multi altii care sunt oameni extrem de bogati(dar si puternici, charismatici, amuzanti si placuti). Banii castigati cinstit reprezinta un indiciu despre personalitatea omului iar femeile vor sa aiba parte de barbati buni, charismatici, atenti, cu capul pe umeri.Iar barbatii buni, charismatici si destepti se intampla sa aiba bani.
castigati cinstit.

Sper ca ai inteles ce ti-am scris.Te invit sa-mi vizitezi site-ul meu http://instilmare.wordpress.com/ unde poti afla o multime de lucruri despre bani si despre o viata de succes.De asemenea, sper sa te abonezi la newsletter-ul gratuit pentru a avea parte de si mai multe beneficii( ebook-uri gratuite, materiale gratuite, etc).
Si inca ceva:Nu toate fetele isi doresc un BMW, iti pot da eu o lista intreaga care vor Mercedes

| anamary a răspuns:

Mda...foarte interesant.Nu te judec dar vad ca ai dat funda de raspuns castigator celui care ti-a spus exact ce voiai sa auzi.Foarte istet...ce sa spun, voi va plangeti de noi ca vrem BMW-uri.Pai ce altceva putem sa avem langa voi daca ineligenta e clar ca nu aveti?
Ma rog...e parerea ta, sper macar ca mi-ai citit raspunsul de mai devreme in intregime.
Da dovada de o farama de inteligenta:citeste ce ti-am scris si ia aminte

| frostxtq a răspuns (pentru anamary):

Am citit eu raspunsul tau. Nu am spus ce vroia sa auda, am spus exact adevarul de care ne lovim zi de zi. Poate ca in timpurile vechi era asa cum spui tu, insa suntem in anul 2015 aproape. Oamenii s-au schimbat, s-au modernizat.
Mie nu-mi pasa de funde sau voturi pentru raspunsurile mele. Spun exact ce cred, iar daca pentru asta primesc o funda pentru ca persoana respectiva consider ca am dreptate, atunci asta e.

| PapagalGalben a răspuns:

Doar fetele proaste isi doresc gagii cu bmw.
Daca tu numai pe alea le observi inseamna ca numai alea te intereseaza, ceea ce rezulta ca si tu esti un prost.

| SabinaAndreea a răspuns:

Sunt! Posibil sa nu le vezi tu tongue posibil sa fii atras doar de cele care sunt la randul lor atrase de BMW-uri si sa nu le vezi pe celelalte laughing hmm... daca deschizi ochii mai bine sunt sigura ca o sa le gasesti si pe cele,, normale"winking

| Anonimasimpla a răspuns:

Da cu siguranta sunt, si nu le gasesti prin cluburi.

| Lucyan_Spady_1988 a răspuns:

Prietene... cred ca mai degraba ai intreba cum sa fc rost de bani pentru un bmw laughing)

| carla18 a răspuns:

Adica tu ce vrei sa spui..ca eu sunt materialista? nu m-am uitat niciodata dupa cati bani are un baiat in portofel sau dupa cat de popular este....pentru mine conta comportamentul lui...iar daca am avut o relarie de 3 ani bazata pe iubire spun ca da... exista si fete nonmaterialiste...din pacate putine sunt ca mine...deci ai grija cum formulezi intrebarea.:-) :-) :-) :-)

| gabitsu85 a răspuns:

Am fost 10 ani in Italia. ultima Masina pe care am avut o erea un nisan qasqai.o luasem noua in 2008 cand abia aparuse pe piata.erea un magnet de curve.de un an si ceva rentors in Romania, am facut accident cu ea si a trebuit sa o dau.acum am un harb de Masina, pentru ca stau cam Prost cu bani.deci cand aveam trageau curvele ca la ****, cand nu am niciuna.cand incercam sa cunosc o fata modesta inainte fugea de mine vazandu ma superior, acum fug si zic ca ala a decazut.cum dreacu sa o mai dam noi baieti, ca si voi fetele sunteti f.dificile.nu am dorit doar o fata modesta langa mine, fidela si respectoasa, dar nexam.