| seth234 a întrebat:

Ok deci cunosc o fata pe nume andreea si cred ca ma place ca se cam holbeaza pre mult la mine desi nu prea am vorbit cred ca e de genu ala de timid si eu sunt dar numa pana o data cand vb co o fata si dupa aia trece
cum credeti ca ar trebui s-o intreb? nu mam referit la mess...

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De exemplu intreab-o daca vrea sa mearga cu tine la un film, sau sa vedeti bradul de Craciun din centru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se HOLBEAZA mult la tine, nu inseamna neaparat ca te place. Poate ti-a ramas galbenus de ou pe la gura dupa ce ai mincat si de aia se uita asahee hee
Intra in vorba cu ea ca nu te muscawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuii sa vorbititongue
Sa vezi ce vrea cu adevaratwinking