| xDirectioner5 a întrebat:

Ok, TPU... am nevoie de ajutorul vostru.
am fost impreuna cu un baiat luni bune... ok, si ne-am certat vinerea trecuta, iar acum doua zile ne-am vazut si ne-am impacat.
iar, prietenului lui cel mai bun i-a spus ca iti bate joc... am nevoie de un sfat, adica ma simt rau si nu stiu ce sa mai cred. ( pe langa ca el e genul de baiat care se da la mai multe fete, dar... nu s-a intamplat nimic intre ele si el, si mereu a ramas langa mine, dar nu stiu. )

Răspuns Câştigător
| maria108 a răspuns:

Buna draga mea,
Prietenul tau ori e prea orgolios sa recunoasa in fata prietenilor ca tine la tine si ca te iubeste ori chiar nu o face.
Raspunsul iti poti auzi doar din gura lui asa ca iti recomand sa vorbiti serios ca sa vedeti unde puteti ajunge cu relatia asta sau unde nu.
Sper ca totul va fi bine.
O dupa amiaza frumoasa iti doresc! :*

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Respecta-te ca persoana si ca fata! Atat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca el are mai multa incredere in ceea ce ii spune acel prieten decat in ceea ce ii spui tu si daca nu intelege din modul tau de comportare adevaratele sentimente ale tale fata de el consider ca este ori imatur si foarte influentabil, ori nu te place si a gasit pretextul potrivit sa va despartiti.Incearca sa ai cu el o discutie lamuritoare.

| xDirectioner5 explică:

Isi* sorry