| flowro a întrebat:

Okay deci fumez de vreo 2 saptamani si am o nelamurire. Unde pot fuma si unde nu pot fuma? Legea asta m-a c derutat. E voie pe strada?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fumeaza pe strada pana iti da fum prin dos. Florescu deja ti-a raspuns.In plus, nu se fumeaza in statiile de autobuz/tramvai acoperite si cu 2 pereti.Altadata posteaza la categoria potrivita.

| buzeduulci a răspuns:

Lasa-te de fumat. nu fi prost ca mine.

| Oana92 a răspuns:

Nu ai voie in spatiile inchise, in parcuri si nici in masina de firma. Ai voie pe strada, in masina personala si in casa

| florinflorescu a răspuns:

Salut, poti fuma pe strada. Nu poti fuma in spatii publice inchise, adica baruri, cinema, tramvai, autobuz, magazin etc.

| Dobyster a răspuns:

Tinand cont ca ai postat la categora Dragoste&Sex se fumeaza doar dupa ce faci sex. E de prost gust sa fumezi inainte

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dobyster):

La fel nu este recomandat sa fumezi in timpul actului sexual. Ai putea sa o "arzi" mult prea tare. laughing