| anonim_4396 a întrebat:

Okay..salut.
Am o problema,prietena mea(nu iubita) s-a suparat rau pe mine.
Cand dormeam,prietenii mei mi-au citit mesajlele cu ea,care sunt mai ciudate.ce ii pot zice ca sa nu mai fie asa, chiar e super de treaba si nu vreau sa ne certam pentru prostia asta...

13 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Deci cand dormeai, prietenii tai ti-au citit mesajele cu ea? Adica tu cand dormi prietenii tai intra la tine in casa ca sa iti citeasca mesajele de pe telefon? Pai poti sa ii zici, iarta-ma dar sincer nu a fost vina mea ca mi-au luat aia telefonul fara stirea mea, nu mai da vina pe mine pentru ca eu nu am nici o vina, daca refuzi sa realizezi asta atunci ma supar eu pe tine. Nu mai fi asa pampalau ca e urat sa te domine. Atat timp cat nu umbli in telefonul ei e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| UDM a răspuns:

Salut.ea trebuie sa accepte felul tau de a fi, altfel viitorul vostru impreuna va fi unul toxic.

| MihaiAlecu a răspuns (pentru UDM):

Felul meu de a fi? Adica?

| UDM a răspuns (pentru MihaiAlecu):

Salut.adica: tu esti o fire deschisa care fata de tovarasii tai nu ai secrete.

| MihaiAlecu a răspuns:

Pana la urma si-a cerut scuze si a zis ca a cam exagerat.