| yubitha a întrebat:

Omleta cu 2 oua ingrasa? si facuta decat cu o picatura de ulei ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu.Stiu si diete care se bazeaza pe asa ceva. Pofta buna!

8 răspunsuri:
| nimiiiiiic a răspuns:

Depinde la ce ora o mananci. Omleta se mananca de obicei dimineata.pentru a le da timp carbohidratilor sa fie consumatihappy. Incearca sa eviti pe cat posibil prajelile.in caz ce nu vrei sa devi obezalaughing). Serios daca ti cura cu prajeli aia nu mai e cura de slabire.e chiar inversbig grinbig hug BAFTA!

| Byutza_8714 a răspuns:

Presupun ca nu incearca, bafta

| BaNnGi a răspuns:

Aooleo mai intrebi ai sa devi obeza naibalaughing

| PuFuLeTe a răspuns:

Nu, nu ingrasa! poti sa mananci linistita.Dar nu la ore tarzii!big grin

| caius a răspuns:

Depinde de oua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu 5 halbe cu bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o persoana sanatoasa, nu ingrasa, dar sper ca nu vrei sa slabesti

| Iasmina_Mantu_1999 a răspuns:

Poti sa mananci orice. Vrei tu inclusiv ciocolata cipsuri sau orice, pentru ca esti in creștere si corpul. Tau are nevoie, si eu am aceiași problema ca si tine si crede ma ca mananc orice si slăbesc, slăbitul nu sta in mâncare corpul oricum iti cere mancare ca altfel nu funcționezi e normal, trebuie sa ai grija cat mananci si la ce ore mananci si cipsurile si ciocolatele mai Rar pentru ca nu iti fac destul de bine, te pupp