| anonim_4396 a întrebat:

Pai am un coleg care se cam da la mine.adica in pauze e pe acolo pe unde sunt si eu in ore daca cumva vorbesc cu alti colegi se uita urat si din astea. mie imi place foarte mult de el dar nu prea stiu daca sa ii zic sau nu:Xceva sfaturi? va roglove struck

2 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Spune. i! Daca vezi ca si el iti raspunde la sentimente, gesturi, spune. i! Totusi, gandeste. te bine, pentru ca e colegul tau, iar daca ve. ti avea o relatie (orice inceput are si un sfarsit) si se va cam termina, va fi dificil sa treci pe langa el si doar sa. l saluti! Poate vei avea colege ce ii vor face avansuri si te va deranja chestia asta. Ti. o spun din ce am trait. Am crezut ca mi.am gasit iubirea (first love) in clasa a9a si n. a fost chiar asa. Eram atat de ok!happy La scoala eram colegi, acasa eram iubiti:X! Acum sigh el este cu cineva, eu sunt cu cineva, dar totusi eu inca ma mai gandesc la el si sunt convinsa ca si el o face! In fine! Sper sa te gandesti bine! Nu vreau sa te descurajez, dar gandeste. te foarte bine inainte sa iei o decizie! Multa bafta si sper sa se lege ceva frumos intre voi :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i dar roagal sa pastreze secetul un timp pana se clarifica totul intre voi eu am patit-o cu 2 colegi cre can le-am sp ca il pl de ei, ei au zis la toata clasa asa ca ai grija sa nu zica