| yappi a întrebat:

Pai cum sa incep...este un baiat in clasa mea cu care am fost. el e genul mai smecherash care daca ii place o fata spune dar a trecut lumatate de an de cand ne-am despartit si acum ma tot maingaie se uita la mine si ma ia in brate ma ai "sacaie" si vb mult cu mine dar cand i-a spus una dintre prietenele mele "mai da draga mai ti" el a zis "da sigur" gen ironic.nu stiu ce sa mai cred ma place sau nu pentru ca eu am inceput sa ma mai gandesc din cand in cand la cum ar fi daca neam impaca.va rog spuneti-mi ce credeti.mai avem vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Te place... asa a fost si la mine si ne'am impacat dupa un an si ceva.Nu vrea sa "piarda" din statutul de "smecheras". Incearca tu sa vorbesti cu el.Nu ai nimic de pierdut. Tipu inca mai tine la tine.Bafta. Si sa imi spui ce ai facut.

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil ca inca te place tinand cont ca ati mai fost impreuna dar poate vrea sa faci tu primul pas.

| evelynne a răspuns:

Poatr ca ar vrea sa va impacati, dar nu ia initiativa...degeaba ca oricum cred ca lucrurile raman asa daca nu faci tu ceva:p

| カルメン a răspuns:

Chiar daca el vrea sa para smecheras asa cum ai zis tu de obicei baietii de acest gen doar vor sa para smecheras dar poate in adancul sufletului lui inca tine la tine dar nu vrea sa recunoasc asta ca sa nu para ca umbla dupa tine sau ca el te caut sa va impacati si chestii de genul asta...de ce nu vorbesti tu cu el mai bine si sa te lamurestihappysi asa iti dai seama daca mai are sau nu vreo sansa relatia voastrahappy

| yappi explică:

Da chiar m-am gandit sa vorbesc cu el dar ma gandesc totusi la consecinte deoarece cum spuneam suntem in aceeasi clasa si il vad zilnic deci mi-ar fi greu si poate las vedea altfel dupa discutie...nu stiu chiar merita sa ne stricam prietenia in caz ca ceva nu merge bine?

| yappi explică:

Ei bine eu am scapat cam usorhee hee...nu am avut de spus nimic a venit pur si simplu la mine si a spus ca ma place:d...continuarea o desprindeti:d

| Ambrus a răspuns:

E rusinos doar. E clar ca nu o sa zica. Da mi-e draga. Pe ce lume traiesti fetit=o?