| xGloryaax a întrebat:

Pai mie imi cam place un baiat si cred ca si el, ma place da mie cam rusine sal intreb se uita insistent la mine rade cand ma vede ma apara toyt timpul cand vede ca sunt in pericol!( am 11 ani si jumate si nu sunt prea mica daca vreti sa scrieti asta in raspunsuri)daca nu scrieti va dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna:* pai daca spui ca il placi pe acel baiat ar trebui sa incerci sa vorbesti mai mult cu el,sa fi mai mult in preajma lui,sa ii zambesti,sa umbli cu gasca cu care umbla cu el, cand va mai intalniti il poti atinge pe umar, pe par etc pe motiv ca era murdar acolo.Trebuie sa stai ma mult langa el ca sa poate sa te simpatizeze si mai mult si daca e sa nu iti spuna inca nimic ca te place nu trebuie sa renunti pentru lucrurile bune vin exact cand nu te astepti! Bafta:*

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si daca ai 11, 5 ani esti mare? Esti pregatita pentru prieteni? Pentru dragoste? Ar trebui sa stii,ca fiecare varsta are specificul ei,problemele ei. Aceasta varsta este dedicata altor indeletniciri, desi voi vreti sa pareti maturi si atotcunoscatori. Cu el poti avea doar o relatie de prietenie-amicitie, si nimic mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...pana la urma cineva tebuie sa faca primul pas, nul intreba direct daca tie rusine.ia-l cu alte intrebari.etc.si peurma il intrebi nai si tu prietena sau.nu-ti place de nmn.din astea asa mai indirecttongue, succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite am si eu 11 ani ca tine sh problema ta eu am stat c el, nu i-am atins parul umaru pentru ca ceilalti vor rade sh din astea eu zic sa te aranjezi sa e porti frumos c el la fel de frumoasa pre cum esti sh sa astepti invartate pe langa el vb c el dar nu uita baiatii fac primul pas! noroc