| Pisicutza_3297 a întrebat:

Pana in ce luna a sarcinii poti merge la scoala?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde cum te simti. Am o colega care a plecat de la serviciu vineri pe la ora 16. 30 si a nascut sambata dimineata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pana cand doresti tu!

Abh
| Abh a răspuns:

Pana nasti.

| lia a răspuns:

Nu faci eforturi prea mari ca sa ajungi la scoala. Banuiesc ca in ultimele luni te va deranja faptul ca trebuie sa stai in aceeasi pozitie. Daca vrei sa mergi la scoala, poti merge pana in ultima luna de sarcina.

| theodoraafi a răspuns:

Auci...
ai un bebelusi? eu am 16 ani si sunt foarte curioasa cati ani ai tu big grin

Răspuns utilizator avertizat