| Punct_Vadu_1996 a întrebat:

Pana la ce varsta se dezvolta sanii fetelor?

Răspuns Câştigător
| DirviziuQ a răspuns:

Nu-i asculta pe toti idiotii astia cu 14-15 care viseaza numai minora supra"dezvoltate". Sanii fetelor se dezvolta pana la 18 ani, deci nu-ti fa probleme in privinta aceasta. Mai bine cauti pe internet, nu te limita doar la raspunsurile unora care nici nu stiu.

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

14 -15

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Pana la 14-15 ani.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Stai linistita, ne plac si fetele cu sanii mici smug

| Hakuouki a răspuns:

Pana cand dau de silicoane.

| DirviziuQ a răspuns:

Minore* scuze

| Andrei_Balint_1998 a răspuns:

Pana la 69

| Punct_Vadu_1996 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! din pacate nu pot acorda 2 funde