| Rule a întrebat:

Parintii sunt impotriva ei. Sint afectati de virsta mea.Afirmind ca sint prea mic.(17 ani aproape) Ce e de facut

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Prea mic?!
Am 15 ani si parintii mi-au dat voie. Daca nu sunt de acord cu ea inseamna ca nu o considera o influenta pozitiva asupra ta.
Mi-au venit parintii cu pretextul ca sunt prea mic la varsta de 13 ani.
Consulta un psiholog si capul sus!
Nu te framanta!

| Rule explică (pentru DimaIsTheBoss):

Ma gindeam si eu la ideea cu psihologul
Cred ca asta si voi face.si in urma la aceasta voi trage concluzii.Multumesc

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru Rule):

Imi dai te rog funda?
Nu am primit niciodata

| Rule explică (pentru DimaIsTheBoss):

Ai meritat-owinking

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru Rule):

Yeeeey!
Mulțumesc! big grin

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic, parintii unei fete au intotdeauna dreptate!

| Rule explică (pentru neutrino):

Parintii mei sint impotriva acestei relatii.Si eu sint baiatul! big grin

| HDeNiSaR a răspuns:

Asculti parintii!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cati ani are ea?

| Rule explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

In iunie implinim amindoi 17

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru Rule):

Parintii tai sunt mai de moda veche. Incearca sa discuti cu ei ca ai inca planuri de viitor sau ceva de la varsta asta, doar vrei sa ai pe cineva aproape si ca nu te incurca o iubita in a invata sau altceva, stii sa le pui pe toate la locul lor si sa le oferi importanta cuvenita.