| Nooooooonameee a întrebat:

Pe 21 august vin cei de la Romanii au talent la Cluj, si vreau sa merg dar nu sa particip ci sa fiu spectator, trebuie sa-mi cumpar bilet sau pot sa merg pursisimplu? Funda. Scz categoria

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Nu`ti trebuie bilet. Dar totusi ia`ti niste bani la tine in caz ca se razgandeschee hee

2 răspunsuri:
| Crestian a răspuns:

Nu trebuie nici un bilet dar in functie de circumstaze trebuie sa ai bani nu se stie niciodata ce se intampla poate trebuie poate nu totusi sa fii printre primii. Bafta.

| Stormblade a răspuns:

Nu poti merge pur si simplu. Trebuie sa te inscrii mai intai pe site-ul producatorului www.romaniiautalent.ro

Uite aici cateva detalii: http://romaniangottalent.blogspot.ro/......alent.html