| Ioanacatana1999 a întrebat:

Pe 26 iunie am întreținut un contact sexual protejat, doar ca atunci când s-a terminat, s-a terminat în prezervativ și eu m-am tras și a alunecat prezervativul și m-am trezit cu el înauntru, dureri de sâni am avut și am, trebuie sa-mi vina și menstruația, am făcut 3 teste toate negative... Peste 4 zile se fac 14 zile de la contact

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, pentru ca hormonul hcg sa fie prezent in urina.

Testele facute pana acum au fost inutile si eronate, fiindca-i imposibil sa arate corect, fiind facute mult prea devreme, la numai 10 zile de la contactul sexual.
Repeta testele DUPA 21 de zile!

| ValentinMihai78 a răspuns:

Dacă nu s-a rupt, l-ai scos întreg și închis nu s-a întâmplat nimic. Altfel un control ginecologic nu strică!

| Sistemulxxl a răspuns:

Ciudat.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Nu ramai gravida asa de usor, mergi la ginecolog/endocrionlog pentru durerea de sani, poate ai boli