| VLP a întrebat:

Pe ce tip de bratari se poate grava?
Vreau sa-i iau prietenului meu o bratara de argint de ziua lui si as vrea sa fie una pe care sa pot sa scriu ceva. Se poate grava pe argint? sau otel inoxidabil? sau mai stiu eu? Daca puteti dati-mi va rog si idei ce as putea sa-i scriu.

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Se poate grava pe ori ce, atata timp cat e ca a meu, sa aiba un mic loc o placuta pe care sa se poate scire, sa nu fie doar,, margelele". Pai mie prietena mea mi-a scris numele pe ea, deci iti sugerez, nu incerca sa scrii lucruri siropoase tip te iubesc, deoarece nu o va putea purta ori unde

1 răspuns:
| VLP explică:

Mie mi s-a spus ca pe bratarile tip otel inox nu se poata grava si bratara pe care vreau sa i-o iau este de acest tip. El o mai avut o bratara de la fosta lui prietena pe care scria numele lui...si de aceea n-as vrea si eu sa-i scriu la fel numele lui... sau pe partea din fata pe placuta sa scriu nemele lui si dedesubt unde nu se vede si stie numa el sa scriu te iubesc sau mai stiu eu.