| Abramburika a întrebat:

Pe fabook cum setez o poza ca si coperta de album, ca am uitat tongue funda!

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Da-i click pe albumul unde vrei sa setezi fotografia.Intr-o parte, sus scrie 'editeaza albumul', iti va aparea o casuta. In josul acelei casute scrie 'editeaza fotografiile', acum iti vor aparea fotografiile, iar alaturi va fi 'seteaza coperta albumului' [ceva de genu`] da-i click pe cerculetul acela. sper ca te-am ajutat! :*:*:* funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Da-i click pe albumul unde vrei sa setezi fotografia.Intro parte, sus scrie 'editeaza albumul', iti va aparea o casuta. In josul acelei casute scrie 'editeaza fotografiile', acum iti vor aparea fotografiile, iar alaturi va fi 'seteaza coperta albumului' [ceva de genu`] da-i click pe cerculetul acela. sper ca te-am ajutat! :*:*:* funda? puppy dog eyes

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Paii intra p cont, intrii p albumul ca poza p care o vr ca pOja d profiiil, si dai click p el iti da akl dup aia : adauga ca fotografie de profil, dai p ea, si dk e iti da si sa o decupezi si o dekupezi si di am terminatbig grin... si km attbig grin sper ca tm putut fii de folosslove struck mult succes:X Pwp. Funda?happybatting eyelashes

| RaphaelaaAndreea a răspuns:

E bine ca intrebi aici. laughing