| justme_3711 a întrebat:

Pe fundalul emisiuni Miss fata de la tara se auzea o melodie mai lenta. si atunci cand le a prezentat pe fete.stie cineva cum se numeste?

3 răspunsuri:
| cascavaaal a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NbAyv7MUPKw

sper ca te'am ajutat.:*:*

Funda?;;)

| MattyArts a răspuns:

Uite intra pe FLVTO http://www.flvto.com/ Http://www.youtube.com/watch?v=NbAyv7MUPKw dai sa te uiti si apesi clik dreapta iar dupa dai de 3 sau 4 ori copiaza URL videoului sau Copy Url

| MattyArts a răspuns:

Uite dai pe link care ti la dat cascavalll si dupa scrii pe alt mozila FLVTO dupa dai pe Prima pagina si dai Copy url sau copiaza url faci asa de 3 ori big grin o sa mearga