| Selena_8663 a întrebat:

Pe IMVU se poate face sex daca da cum? Dau funda

13 răspunsuri:
| Missy_4860 a răspuns:

rolling on the floor). Nu se poate draga mea, dar daca vrei poti sa socializezi. Dar sex nu laughing no talking

| VictorSilviu a răspuns:

Se poate dar trebuie sa cumperi pozitii laughing) La shop se gasesc, dar poti gasi si mobila cu asa ceva.

| Loly a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor chiar nu cred ca se poate...sorry. laughing
buna asta laughing

| evoke a răspuns:

Wtf.straight face
pai din cate stiu eu poti sa faci... dar iti trebuie nu stiu ce permis.thinking chestia asta am citit-o pe un blog.

| RaluE a răspuns:

Cati 12 ani ai?

| Anonimmm a răspuns:

Da mai se poatehee hee dar tb sa. ti cumperi pozitiiwinking de la shopwinking si... nu faci in realitate fac imaginile alea tu tb doar sa dai clik pe ala portocliuwinking mai aproape de ala si atat. hai baftaa rolling on the floor

| lavinia_9297 a răspuns:

Da se poate face sex

| VictorSilviu a răspuns:

Eu ti-am zis prima cum, imi dai fundita?batting eyelashes

| lilyy a răspuns:

La asta iti este gandul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se face dar daca iti faci un avatar are miscari dar trebuie sa ei un prieten baiat si trebuie sa il inviti la tine dupa trebuie sa mergi la el si o sa faceti sex si poti sa il bati sau poti sa il bati rock si sper sa iti faci eu sun ralucamuzic si sa imi trimiti mesaj dar sa te numesti pe el selena sau altceva care sa contina unu din numele tau si daca vrei mesu meu e raluca_pocherasasi avatarul meu e lady gaga deghizata si numele meu e raluca si sper sa ma treci in lista daca stii romana si sa imi trimiti mesaj paa eu sun din oradea din Romania si eu te iubesc si daca o stii pe miley cyrus sa ii zici si ei de mes si pe demi lovato paa te pup

| XLittleGirlX a răspuns:

Daca vrei trebuie sa fi V. I. P si trebuie sa platesti

| S1mplu a răspuns:

Ce VIP aberati cu totii marolling on the floor) mai Selena, Sex poti face doar ca iti trebuie un cont cu varsta peste 18 ani si sa ai cumparat pe el un produs numit "AP" care te lasa sa vezi pe toata lumea goala si pozitii de sex,unele pozitii de sex se cumpara cu credite reale,iar unele is scumpe, dar exista camere publice unde poti face sex, numai in cazul in care ai APwinking da-mi add la Et3rnyTy :p

| larisika a răspuns:

Da si normal.in primul rand trebuie sa ai un cont de 18 ani.te duci la chat rooms si scrii acolo in colt roomul asta "sanal sekis 18+" fundita