| tooxicbrunette a întrebat:

Pe la inceputul anului sc. fiind boboaca m-am indragostit de un baiat. mi-a cerut id si nr de tel nu i-am zis nimic. apoi ne tot uitam unul la altul pana cand el a facut rost de id meu. am vb pe mess. a2a zi ne-am intalnit in timpul orelor ca sa vb face to face. am tot vb si la un mom dat a vrut sa ma sarute, iar eu l-am respins ma lua in brate si chestii din astea pe care eu tot le refuzam. vroia sa raman pana la pauza cu el ca sa mai vb iar eu ii tot spuneam ca nu se poate. dupa ce m-am dus in clasa. dupa ore l-am sunat nu mi-a raspuns si nu a mai dat nimic. peste 3 zile l-am sunat si mi-a rasp am vb. apoi l.am intrebare eu dc nu mai da si el un semn de viata la care el mi-a zis ca are iubita si ca sta ea pe id lui etc. m-am enervat si i-am zis "bine n.am sa te mai deranjez niciodata" si i-am inchis. apoi prin liceu se tot uita la mine fix sad. el cand era cu tov lui.toti spunea" uite'o baa " iar eu pe oamenii aia nici nu'i cunosc straight face in fine. o colega de-a mea la intrebare de ce se tot uita la minne si el i-a zis ca are iubita si nu vr sa mai aibe vre. o tangenta cu mine oh go on.peste o saptamana. colega asta a mea iar a vb cu el si la intrebare daca are iubita. la care el nu i-a dat un rasp la intrebare evident. tot insista dc o intereseaza pe ea daca are iubita. si ea i-a zis ca nu o intereseaza p ea si altcineva vrea sa stie. ea i-a zis ca pe mine ma intereseaza la care el : "zi ca am iubita ", si ea ca proasta i-a zis ca stie ff bine cat de mult imi place mie de el. la care el : mi se rupe, hai ca n, am timp de asa ceva ". a2a zi dupa ce s-a intamplat asta. m-am dus aranjata la liceu. si evident ca toti baietii au venit la mine si am stat de vb cu ei.cand era si el prin preajma se uita numai la mine si eu nici nu-i dadeam atentie ba chiar eram cu un baiat si tot radeam cu el si paream apropiat nici macar nu m-am uitat la el. si baietii cu care era el, toti vbeau de mine. dupa ce el a plecat s-a uitat la colega mea cu care vb pe mess si a ridicat din ambele sprancene si i-a facut cu ochiu. eu nici nu m-am uitat l el cand a trecut. apoi m-am imprietenit cu 2 colegi de`ai lui si am fost la el in clasa si am tot vb. cand am iesit din clasa de la el l-am ssunat pe un coleg de al lui cu care ma inteleg bine si i-am zis ca am fost prin clasa pe la ei. cand am ajuns acasa si am intrat pe mess. el mi-a dat buzz si mi-a zis ceva gen :"ce tot vi dupa mine " iar eu i-am zis ca nu am venit.la care el :"mi-a zis una ca ai vn dupa mine in clasa iar apoi i-am zis eu : extraordinar numai dupa tine nu veneam " si imi sp el "ai bine" si cand l-am intrebare cine i-a zis nu a mai rasp. imi place mult de el si niciodata nu am simtit cu un baiat cum a fost cu el cand am vb atunci face 2 face. iar eu sa ma tot umilesc in faata lui numai vreau. niste sfatuuri?sad. multumesc :*

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Imi pare ca e putin cam nesimtit.
Eu zic sa nu-l mai bagi in seama. Ce naiba te umilesti in fata unuia ca el? Daca tu o sa fii indiferenta poate o sa miste sa-ti spuna daca simte ceva sau nu.sad Imi pare rau pentru tinesad Daca si atunci nu face nimic oh go on treci si tu la altu nu `ti face ani amari de liceu din cauza lui:*Stii ca regula este''baiatul vine dupa fata nu fata dupa baiat''winking ma rog era ca acum...laughingnu prea mai e valabila dar totusi.:*
Bafta!

| warcraft a răspuns:

Pai drept sa-ti spun din ce am citit nu o fost ceva foarte intens ca sfat nu iti bate capul cu cine nu merita cauta ceva mai bun ca el si demonstreazai ca nu numai el exista. te pup ai grija de tine