| bombonika17 a întrebat:

Pe voi v-au prins parintii vreodata cand ati facut sex?laughinglaughing)))

39 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu si nici nu ma vor prinde

| Polaris a răspuns:

Taică-meu mi-ar da high five.

| ReiVaN a răspuns:

M-au prins parintii unei fete cand eram la ea cu un tovaras care facea sex cu ea.
Eu stateam si-mi vedeam de treaba, au intrat oamenii peste mine si m-au luat la injuraturi si aproape la bataie ca cine sunt ce caut la ei in casa.
Pe prietenul meu si pe ea i-au gasit aproape goi in dormitor. Pe ei nu i-au intrebat decat daca s-au protejat...

| zzzuperman a răspuns:

laughing Vai cat am mai ras citind intrebarea si imaginandu-mi situatia. Pe mine nu m-au prins facand ceva dar odata au gasit niste prezervative la mine in camera eram mai mic, ea era prima tipa cu care am facut chestii si na eram la mine in camera si s-a intamplat (era printre primele dati deci evident ca dupa terminarea actului nu ma mai gandeam la nimic) la un moment dat am dus-o acasa la ea pe tipa, intre timp au ajuns si ai mei acasa, cand ma intorc ma intreaba ai mei ce am facut cum mi-o fost ziua intrebari din astea asa politicoase, dupa ce i-am aburit vreo 5 minute si dau sa plec la mine in camera, imi zice al meu tatic "aa da vezi ca am gasit niste prezervative la tine in camera", eram gen... aaaa ce? straight face:O, dar nu o fost problema taicamiu chiar era mandru de mine laughing cu maicamea o fost mai greu ca na stiti cu toti cum is mamele. Ti-am zis povestea mea, vreau sa o stiu pe a tahappy

| bombonika17 explică (pentru zzzuperman):

laughing) Prietenul meu are un apartament si ne-am dus acolo dar el nu a icuiat usa si la un moment dat ne trezim cu parintii lui in camera laughingrolling on the floorlaughing noi am ramas ceva de genu poker face si ei zic: hai ca noi plecam ..bine? laughing O fost prea iureahappy0

| BassHunter13 a răspuns:

Nu si nici nu as vrea!

| CrazyStrike a răspuns:

Taicasu bag de seama ca astepta la rand nu?

| prizeFTW a răspuns:

Nu am facut sex pana acum laughing Si cred ca as muri de rusine nu as vrea sa mai ochii cu ei laughing

| bombonika17 explică (pentru prizeFTW):

De atunci nici nu m-am mai intalnit cu ei.laughing)

| chazz a răspuns:

Era. insa m-a sunat inainte sa vina si ne-am imbracat repede!
Numai bine!

| bombonika17 explică (pentru chazz):

Macar pe voi v-au sunatlaughing)

| chazz a răspuns (pentru bombonika17):

laughing

| Keith a răspuns:

Nu,nici nu as vrea si nici nu o sa fiu prinsa vreodata laughing

| kx123 a răspuns:

Pai nu am facut niciodata sex. Deci nu. Si cred ca as intra in pamant de rusine!

| onasis1961 a răspuns (pentru kx123):

De ce răspunzi dacă nu stii ce este viaţa sexuală?

| kx123 a răspuns (pentru onasis1961):

Ar trebui sa comenteze ea daca nu ii convine ca i-am raspuns, nu tu!
Pentru ca nu tie ti-am raspuns!
Termina o data. Deja cred ca este a 6-a oara cand te iei de mine, consecutiv. Pentru ce?

| BassHunter13 a răspuns (pentru kx123):

Taci ma!

| XyYx a răspuns:

Nuuuu. Nu am facut niciodata acasa. ei inca mai cred ca sunt virgina big grin

| hunterr a răspuns:

Pe tine te-au prins?

| bombonika17 explică (pentru hunterr):

Nu m-au prins parintii mei, da m-au prins parintii prietenului!laughinglaughing
Doamne ce moment naspa a fostrolling on the floor

| DODO2111111 a răspuns (pentru bombonika17):

Nu vreau sa-mi imaginez...:l

| Necunoscut112 a răspuns (pentru bombonika17):

A fost cat pe ce sa ma prinda pe mine si pe fostul taica-su, dar a iesit prietenul repede din dormitor, l-a aburit putin pe taica-su si a iesit din casa laughing

| bombonika17 explică (pentru Necunoscut112):

Fain asalaughing

| KooKoo a răspuns:

laughing Sex nu faci acasa faci la un hotel sau daca faci acasa incui dracu usa.laughing

| bombonika17 explică:

Zimi care ii id'ul tau.

| hunterr a răspuns (pentru bombonika17):

Ab33.ab33

| bombonika17 explică (pentru hunterr):

Da accept.happy

| DODO2111111 a răspuns:

Da pe tine te-a prins?! de pui intrebarea asta stupida?!

| bombonika17 explică (pentru DODO2111111):

M-au prins parintii prietenului meulaughing))

| BleahBluh a răspuns:

Desteapta miscare ce pot spune rolling on the floor)

| Freky229 a răspuns:

Nu,doar odata la 1 an.

| lulutza13 a răspuns:

Da maicasa lui..eu deasupra. in secunda urmatoare eu. dupa pat..naspaaaa

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Mau prins prieteni la o petrecere laughing

| drunkpanda a răspuns:

Cu cine, cu mana?rolling on the floor)

| ZURRYY a răspuns:

Nu si nici nu-mi doresc de-asta nici nu fac asta pe-acasa. iubitul meu are niste parinti foarte bogati(nu stau cu el din interes) si au un apartament in oras desi el locuieste cu ai lui..acolo mergem cand vrem sa fim singuri.

| bombonika17 explică (pentru ZURRYY):

Da eu nu am facut asaca ca siprietenul meu are un apartament da a lasat usa deschisa si parintii lui au venit sa il veziteze si...laughing

| Ella990 a răspuns:

Nu, dar mi s-a intamplat cu fratele fostului meu prieten, a intrat peste noi in camera, a inceput sa rada, s-a scuzat si a iesit afara, dar nu ne-a vazut goi. E foarte rusinos, de aceea trebuie sa fiti mereu atenti, nu se stie niciodatawinking