| AzZy a întrebat:

Pentru baieti: Cum considerati "fata perfecta". Desigur, fiecare are un defect, dar ma refer la aspecte gen: inalta/scunda, slaba/mami plinuta, calma/agitata, mai rea/mai ingeras etc.

Si inca ceva: Ce parere aveti despre gamerite (fetele gamer)? Care arata si binisor

Răspuns Câştigător
| BLaBLaBLaaaaa a răspuns:

Sa fie desteapta, amuzanta, draguta sa aiba flesh tunnels sa asculte muzica dubstep si dnb sa se imprace in skinny jeans dar sa nu fie plinuta sa aiba cur, sani, dar cel mai important sa fie desteapta, sa nu fie increzuta sau fitoasa si... asta-i tot!

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nu va recunoaste nici unu acum dar sincer iti spun daca tipa e blonda slaba si inalta toti saliveaza dupa ea, doar ca nu vor recunoaste niciodata acest lucru garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie mai mica la inaltime decat mine,sa fie mai slaba, frumoasa normallaughing, sa fie foarte calma(nu imi plac fetele agitate)si sa fie echilibrat intre rea si ingeras cum ai zis tu...ba chiar putin inclinata spre realaughing. aaaa si sa fie foarte greu de impresionat! si normal, sa nu il fi avut pe altu inaintea mea(asta e cam greu de gasitlaughingdar totusi exista )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu laughing
Partener de sex si de joystick :X
Lol grea combinatiehee hee

| ShapeshifterYT a răspuns:

Pai, sa fie mai scunda decat mine(nici prea scunda) sa fie blonda sau bruneta, ochii nu conteaza sa nu fie fitoasa. adica sa nu fie ceva de genu "aoleu mi-am rupt o unghie trebuie sa ma duc imediat sa imi fac manichiura" sa fie mai baietoasa asa laughing si sa ii placa jocurile de baieti toate jocurile. Dar mai rar gasesti asa ceva(si prin rar vreau sa spun deloc)

| sophieLY a răspuns (pentru ShapeshifterYT):

Te contrazicwinking.

| ShapeshifterYT a răspuns (pentru sophieLY):

Pai de ce?batting eyelashes