| diavolitadulce a întrebat:

Pentru baieti:
De multe ori am auzit ca voi baietii vreti sa o faceti cu virgine. De ce? Care e satisfactia?

Răspuns Câştigător
| DaimlerAG a răspuns:

Ia-o invers. Daca au penetrat-o altii, nu mai e nicio satisfactie ca e prea larga. Dupa ce o fata e penetrata, fiecare barbat va trebui sa o aiba mai groasa decat toti de dinaintea lui. Daca faci sex cu o "sparta" e ca si cum ti-ai baga degetul in cana.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru DaimlerAG):

Bati campii cu succes. Dupa parerea ta, o femeie cu apetit sexual normal si care nu si-a gasit un prieten stabil, ar ajunge pe la 30 de ani cu o galeata in loc de vagin ca sa o spun asa mai plastic.

| diavolitadulce explică (pentru DaimlerAG):

Am inteles chestia asta, dar eu de aici concluzionez ca vreti incepatoare, dar de ce virgine? straight face

| hondru a răspuns (pentru diavolitadulce):

Cieste raspunsul me

| diavolitadulce explică (pentru hondru):

Da, l-am citit, dar ma gandeam ca e altceva.

| Deusaa a răspuns (pentru DaimlerAG):

Cati 15 ani ai?

34 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa spun direct e mai stramta happy
dar asta nu inseamna ca o fata care nu mai e virgina o are larga, vaginul e foarte elastic, counter702 crede ca poti intra cu picioarele in una care nu mai e virgina rolling on the floor))
alta chestie ar mai fi ca sti ca n-a mai fost cu nimeni, e pura

| DaimlerAG a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Stiu ca e elastic vaginul.Dar gandeste-te asa.Am dat exemplul acela cu bmw-ul.Si un bmw rezista sa-l turezi, dar cand il iei prea tare, cedeaza.Asa e si vaginul. Orice elastic se largeste.Cine ia funda?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru DaimlerAG):

:-j
fara suparare! nu le ai, virgine;
ceea ce spui tu se aplica la sexul anal si pentru cele trecute de 35 hai maxim 40 ani
vaginul se adapteaza la orice penis
http://www.youtube.com/watch?v=gFPSIKpUSnQ tu probabil sti numai de prima categorie si de ultima, de a doua nu sti :(... e foarte cautata

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu unul nu am asa placeri, nu imi face placere sa fac sex cu o incordata si sa ma mai si manjesc de sange.

Apache
| Apache a răspuns:

Stii cum aia pe youtube striga,, first,, cand sunt primii sa vada un video?

Asa si noi...

| neutrino a răspuns:

Barbatii se lupta pentru trofee si fiecare virgina in parte reprezinta un trofeu.

| Azµre a răspuns:

E o prostie... singurul metiv pentru care vor o virgină este acela că vezi domne va fi în limbă după tine, merg pe principiul că fiind unicul bărbat din viața respectivei o poate controla cum vrea. În rest sunt prostii...

| h3r a răspuns:

Că e prospătură.

| Exilee a răspuns:

Ce sa le ceri unor obsedati de sange?

| Demonull a răspuns:

Oooo perechea mea.stiam ca te voi gasi! intr-o zi

Lasand glumele.e satisfactie de a ''fi primul'' cica, primul care sparge punga, un lucru complet idiot daca ma intrebi pe mine.

| Morphines a răspuns:

Eu cred că n-ai auzit bine.
Sau poate tu vrei s-o faci cu un băiat virgin și...winking

| diavolitadulce explică (pentru Morphines):

Ba am auzit destul de bine, si nu. Nu am de gand sa o fac deloc. Am adresat aceasta intrebare din simpla curiozitate

| DaimlerAG a răspuns (pentru diavolitadulce):

Fetele cred ca pot ascunde ca nu-s virgine, dar baiatul simte ca intra in ea ca in branza.

| Morphines a răspuns (pentru diavolitadulce):

Atunci ai auzit de la niște golani insensibili. Oamenii normali nu-și doresc asta.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu unul nu vreau sa fac sex cu virgine.E prea terifiant laughing

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! In concluzie, multi vor o virgina, chiar daca au un pic mai mult de "lucrat" cu ea. Si sa fim sinceri, asa de wow este intrebarea, "mai sunt virgine in Romania", mda, sunt! O seara buna! happy

| SarosBogdan a răspuns:

Pai tu de ce it-i iei pantofi pe masura piciorulu tau(de ce nu iti iei cu 2 nr mai mari)?
Cam asa e si cu femeile...

| khwewljewew a răspuns:

De unde ai auzit? smug

| trance04 a răspuns:

Se mai gasesc virgine in Romania?

| diavolitadulce explică (pentru trance04):

Spre surprinderea ta da! Ma rog, depinde si de varsta!

| trance04 a răspuns (pentru diavolitadulce):

Pina la 18 ani

| diavolitadulce explică (pentru trance04):

Mai mici de 18 ani virgine? Da, se mai gasesc doar ca din ce in ce mai rar

| trance04 a răspuns (pentru diavolitadulce):

Ma bucur pentru ca recunosti :*

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru trance04):

Aolo stai calm/a!
sunt o gramada de virgine, multe nici nu stiu bine in ce consta actul sexual...
Romania e o tara a extremelor, ori sunt fete care o fac cu cine apuca, ori altele care isi pierd virginitatea pe la minim 20 de ani
la noi lumea nu crede ca e ceva normal sa iti incepi viata sexuala in adolescenta...

| hondru a răspuns:

Sincer.nu am avut ocazia.din simplu fapt ca nu imi place sa imi petrec jumate tin viata dupa una care nici nu vrea sa imi dea pasarica cand vreau eu(de obicei o cer dupa 3-4 zile).si credd ca si de asta nu am avut parte.dar legat de intre area ta am sa iti dau un exemplu pe care sper sa il intelegi.sti cum a ramas eminescu in mintile noastre cu ajutorul poeziei.in mintile femeilor asa ramane si primul dar nu prin poezie ci prin sex(primul)laughing)

| DaimlerAG a răspuns:

Voi ganditi cand raspundeti? E clar ca orice barbat vrea o virgina. Daca nu iti pasa de virginitatea fetei inseamna ca o vrei doar pentru sex, nu sa o iubesti, dar cand o iubesti cu adevarat nu poti suporta ca a avut-o altul.

| DaimlerAG a răspuns:

Cand stai cu o "sparta" e ca si cum ai lua un BMW second-hand forjat la maxim.

| DaimlerAG a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| Deusaa a răspuns:

Fereasca-ma Dumnezeu ce oameni! laughing va doresc sa aveti parte toata viata numai de virgine! laughing daca o virgina o face la fel de des ca una care nu e virgina, nu e acelasi lucru? cum sa spui ca daca nu e virgina si esti cu ea inseamna ca nu o iubesti?rolling on the floor daca o sa ai 25-30 de ani si vei fi necasatorit si singur, o sa-ti iei fata de 15 ani, ca sa fie virgina? laughing