| Lorenada a întrebat:

Pentru baieti: Va plac fetele cu sinii mari sau mici?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Nici prea mari nici inexistenti...

8 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Leleny lasa-i pe astia care stiu doar sa faca misto, sa stii ca exista baieti carora le plac fetele cu sanii mari iar altora cele cu sanii mici. Funda?

| dreamgirl16 a răspuns:

Depinde! cum ai spus si tu! la majoritatea le plac cu sanii mari... sau potriviti...dar exista si ceilalti karora le plac sanii mici la o fata mai slabutsa~!big grin

| Mayar a răspuns:

@Gabriela, ce esti nesimtita? doamne, decat sa jignesti, mai bine n uraspunzi si gata.

| Lorenada explică:

Sa stiii ca nu la toti le plac sinii mari...

Răspuns utilizator avertizat
| Gabitzaa a răspuns:

Tu esti proastalaughingo sa rada toata lumea de tine.normal ca le plac baieti ca sanii mari idioatolaughingdoamne ce intrebari pui sh uoh go ondute dracu intr-un loc unde st numai baieti sh intreabai sa vezi ce ziclaughing))

| Gabitzaa a răspuns:

Du-te dracu ca tot cu intrebarile tale ma pis p ele...laughing

| Miriapod007 a răspuns:

Mari