| bubulina_4957 a întrebat:

Pentru baieti: va plac fetele mai naturale, sau cele care se machiaza strident, se dau cu fond de ten etc.mersi.

8 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Nu-mi plac modificarile fortate de imprejurari la femei.Prefer naturala, simpla.

| itarkan a răspuns:

Binenteles alea naturale. tie cum ti-ar place: unu mai frumusel, dat cu tot felul de creme, geluri, care sta in fata oglinzii mai mult ca tine, sau unul care e frumos din nastere, si care e frumos de cum se ridica din pat.

| Dek a răspuns:

Cele mai frumoase sunt cele nemachiate:X:XDaca iti place o fata trebuie sa o placi pentru ca este naturala nu ac se machiaza si tot felul iar dupa ce i se sterge machaijul arata ca dracu(scuzati expresia)

| victoR1k_1606 a răspuns:

Naturale. Cele machiate sunt false.

| Speedo a răspuns:

In general orice partener indiferent de sex isi doreste ca cel de langa el sa arate bine in mod natural. Dar la fel de bine sunt momente in care (vorbesc doar de femei bineinteles) machiajul se integreaza cu tinuta pe care o ai, evenimentul respectiv. De exemplu o cina romantica la un restaurant cat de cat select cu o femeie nemachiata ar putea parea ca un pudic la nudisti.
Banuiesc ca totul tine de ocazie si de bunul gust al fiecaruia.
P. S. Mai sus ma refeream la machiaj nu la tapetarea pe care o practica unele domnisoare in ziua de azi (o pastila de fard si un parfum=unica folosinta)

| dracusoru24 a răspuns:

Nu e prima intrebare de genul si ma mira faptul ca toti baieti isi doresc fete cat mai naturale insa toti ii vezi cu fufe mascate in tot felul de culori faciale, cand dai sa te saruti cu vreuna pe obraz ii iei doua straturi de zidarie, iar inainte de asta te sperii de culoarea ochiilor intrebandu'te daca au batutó ai ei acasa. Acum sa nu se inteleaga ca am ceva impotriva fardurilor, dar trebuie si ele folosite cu gust si nu in cantitati industriale ca doar sunteti niste corpuri umane nu fatade de cladiri.
Concluzie, mai naturala si mai deschisa mult mai frumoasa, apropo lasa'ti parul deschis sa radiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac alea proaspăt ieșite de sub duș. big grin

| viktor_9074 a răspuns:

Mai naturale.