| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Ati simtit vreodata ca aveti o atractie ciudata tot pentru o fata?

12 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Avand in vedere ca mai pun mana pe fundul fetelor. thinkingbig grin

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna,
Poate un sentiment de admiratie da. dar nimic mai mult.happy pur si simplu imi placea felul de viata al acelei persoane. dar nu pot spune ca nu mi-a placut aspectului fizic. Mi se parea fata perfecta! atata tot.happy

| hândel a răspuns:

Nu fiţi aşa timide, fetelor. Detaliaţi, detaliaţi vă rog! big grin
@ anonimă, începusei atât de bine... de ce te-ai oprit?! Doar eşti... anonimă! Spune mai multe, eventual o fantezie cu colega, şi poate te putem sfătui cum să împlineşti acea fantezie. E MARE păcat să nu experimentezi sentimentele care te-ncearcă, dar şi mai mare păcat să nu împărtăşeşti experienţa cu noi, cei care te susţinem în această grea încercare a inimii. Astept sculat, veşti de la tine. big grin laughing

| yanny`s a răspuns:

Eu da. mi s`a intamplat de multe ori. ba pe strada uneori ma uit dupa fete mai degraba decat dupa baietilaughing

si pe colegamea o pup mereu pe guralaughing doar o pup, nimic mai mult din pacatelaughing

| StropiDeDor a răspuns:

Never ever! imi place sa iubesc decat baietii!:Xtongue

| Just kidding a răspuns:

Ciudata? in sensul bun? big grin

cred ca da :-s

| Miss Sintetic a răspuns:

Da si asta nu ma face lesbiana sau cevabatting eyelashes

| cristinna1919 a răspuns:

Niciodata !

| fatutzaanutza a răspuns:

Da... dar nu asa ca as saruta-o doar ca mi simpaticabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Chiar acum mi se intampla acest lucru. E una dintre prietenele mele cele mai bune, suntem si colege, deci ne vedem aproape in fiecare zi. Imi place sa o privesc(mai ales mainile), sa o strang in brate, sa o ating... Stiu ca ma simt uneori atrasa de fete decat de baieti, dar pentru ea intr-adevar simt ceva mai mult. Nu cred ca i-as zice despre asta niciodata, ma multumesc sa ii fiu prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Otonis: Ce as putea sa zic mai mult? E un sentiment care nu imi va fi niciodata impartasit de ea. Dar m-am gandit ca undeva, acolo se afla o fata ascunsa, nestiuta de nimeni asa ca mine care sa simta la fel si cine stie? Poate chiar am sa o gasesc. Am fi cele mai bune prietene. Sper ca acest lucru sa se intample cat mai curand si sa experimentez asa cum ai zis tu. Dar unde sa caut o asemenea fata?

| cote_1469 a răspuns:

Da am simtit