| Cami_1446 a întrebat:

Pentru fete... ce va place cel mai mult la un baiatbig grin?(funda)

Răspuns Câştigător
| Adriana_5358 a răspuns:

Sufletul

9 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Intr-o relatie aspectul fizic conteaza mai putin,conteaza felul in care se comporta cu tine, caracterul sau, frumusetea e trecatoare. Funda?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

@ Leleny : pervers-o care esti!
@ Cami : pai sincer, cel mai mult la un baiat imi place Sinceritatea si de-asemenea aspectul fizic.

| Lorenada a răspuns:

Sa fie facut bine, sa stie ce si cum sa vb si sa aiba un fundulet dragut...

| HolyPotato a răspuns:

Simtul umorului, sinceritatea, caracterul (frumusetea vine din interiorhee hee

| NoNameMe13 a răspuns:

Felul lui de a fi, zambetul, privirea, vocea, inteligenta [aici nu e vorba de o inteligenta de aia sa fie tocilar ci un fel de experienta daca stii ce vreau sa zic] pff.depinde de baiat. La fiecare baiat gasesti alte trasaturi care iti plac, si nu sunt neaparat fizice. Bafta! :*

| xxxnonamexxx a răspuns:

Sa fie sarmant si cu simtul umorului, cu o privire patrunzatoare si cu personalitate, bineinteles sa arate cat de cat ok si ingrijit.

| MaiiaAna a răspuns:

Respectul fata de o fata, sinceritatea, sa fie hotarat, glumet.
Zambetullove struck... ochii verzilove struck (desi m-am ars o data laughing)
tongue

| CrazzyXgirL a răspuns:

Bunatatea,vocea lui love struck si frumusetea happy

| Monika_8761 a răspuns:

Penisul